Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci kicsi fia! Hogyan változtassam meg?! Segitség!

Figyelt kérdés

Nos.. A problémám összetett... Bocsi ha regényt írtam, legalább elmesélhetem, tanácsot kérnék van egy párom már 6 hónapja. Jól megvagyunk meg minden oké, de vannak dolgai, amik kiakasztanak. Ő 24 éves, Én 22, és Ő még mindig az anyjánál él.. Az anyja már mamika, nyugdijas meg cukorbeteg is. Meg van róla párom győződve hogy őt gondozni, meg "gondoskodni" kell róla, közben az anyja el tudja magát látni, tud főzni, stb. Az apja már nem él. A barátom dolgozni se akar, megfelel neki h segélyen éljen, csak mert az anyja mellett akar lenni, pedig ügyes jó gyerek lenne. A páromnak van 2 nővére, de velük meg az apja halála után kicsit összevesztek (nem tudom h miért nem tudom a storit, csak amit párom mesélt h ők voltak a hibásak, stb). Az anyja brtomnak egész nap otthon ül, meg TV-zik, más meg még dolgozik az ő korában, ha igy folytatja tökre el fog szigetelődni... Már mondtam barátomnak h az anyjának szociális életet kéne élnie, pl néha eljárni nyugdijas klubbokba, vagy felkeresni pár kollégát, akivel jóba volt-gondolok ilyesmikre. Nekem mamám 10essel idősebb mint a párom anyja (mamám 77), és még eljár dolgozni, meg sok ismerőssel találkozgat, nyugdijas klubbokba jár, rokonokkal beszél, stb, pedig Ő se tökéletes egészségileg!!! Barátom meg az anyját se engedi sehova, pl. kitalálta h azért nem keres (még) munkát mert kezelésekre viszi az anyját naponta, Én mondtam neki h betegszállitó is van, de ő kijelentette h nem bizza másra az anyját... Max annyi a program h boltba, orboshoz viszi el... A lakásuk is gané volt h én takarítottam össze, meg ráférne egy felújitás de a barátomnak ez megfelel (közbe volt h hideg fürdőbe tusoltam le, volt h megse melegitettük a kajót, mert a mikró pl. luxus neki, meg a legrosszabb minőségű kajákat veszik, volt h emiatt már ételmérgezést kaptam) Közbe mint írtam, h az anyja beszámitható, magát ellátja... Meg mondtam páromnak h költözzünk össze, menjünk albiba, keressen munkát, de Ő kijelentette h nem megy az anyja mellöl, mert szereti... Csak én meg nem akarok oda költözni, nem akarok az anyjával élni (am nincs bajom az anyóssal, mert velem jófej, de ELVBŐL nem élnék eggyütt anyóssal).....

Csak nemértem ezt a gondolkodást. Pl. nemrég kitalálta párom h nézzünk filmet 3asban az anyjával(!) abban az ágyban üljünk le, ahol előző este tudjátok mit csináltunk barátommal... Én mondtam h nekem ez ne m jó, nem igy akarom, én lettem lecseszve h foglalkoznia is kell az anyjával... Foglalkozzon, de csak ha Én nem vagyok ott!! Meg közös strandulás 3asba az anyjával, pedig neki tudnia kéne h fiatalok vagyunk stb... Meg mikor előttem elkezdi ölelgetni, puszilgatni az anyját.. :S értem h szereti, de ez annyi idősen tök gáz... Hogyan változtassam meg? Hogyan kéne rá hatnom h menjen el dolgozni, meg szakadjon le a mamikáról? Kirugni nemtudom, mert szeretem....



2014. jún. 28. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Figyelj ! :)

Szerintem állist választás elè!

2014. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Menekülj...de k*--rva gyorsan és ezt tapasztalatból mondom!!

Soha...érted...soha nem fog ez változni!!

Ez is tapasztalat, én 6( !!!!!!!!) évig csináltam...szexelni nem lehetett mert mama folyton ránk nyitott...hiába szóltam, bármi. Menekülj, k*---rva gyorsan

2014. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A 2. elmondta a lényeget...
2014. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Miért akarsz Te bárkit is megváltoztani? Ki vagy Te, hogy másnak megmond, milyen legyen?
2014. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem megváltoztatni akarom, a személyét szeretem, de DOLGOZNIA kellene, meg nem a mamikát istápolni... Ok. h szereti az anyját... De gondolom érted... Legyen önállóbb, meg dolgozzon.
2014. jún. 28. 21:19
 6/15 A kérdező kommentje:
2. Írok üzit
2014. jún. 28. 21:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú, keserves tapasztalatok után mondom, nem tudod megváltoztatni.

Két lehetőséged van.

CSAK ez a kettő:

Elfogadod így, vagy elhagyod.

Sajnálom. :(


Persze te ezt nem fogod elhinni és úgy gondolod, lehet ezen a dolgon még változtatni. Elkövetsz majd mindent, hogy ne veszítsd el a párod és normális körülmények között éljetek.

Ugyanúgy, ahogy annak idején én. Én sem hittem senkinek.

2014. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam h jó szakmája van, meg keresett a szakmája, hiányszakmát tanult. még szilveszterkor azon vesztem vele össze h én bulizni akartam (jó nem nagy drága buliba menni, hanem vmi kisebb kocsmaparti, stb), de ő kijelentette h nem megy sehova mert ő nem hagyja magára az anyját akkor... Én meg aztán nem vele voltam akkor...
2014. jún. 28. 21:25
 9/15 A kérdező kommentje:
7/8. Irok üzit, ok?
2014. jún. 28. 21:25
 10/15 Buford Tannen ***** válasza:
100%
es 1 ilyen fäszkalapnak van csaja........ Nincs igazság ebben a tetves világban!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!