Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Barátommal ma vagyunk 3 évesek. Tudom, pasiból van, ennek a számlájára tudtam azt is, hogy képes volt elmenni pont ezen a napon a munkatársaival bográcsozni... Ilyen céges izé, nyalni kell a főnöknek, megértettem, nem is nagyon hisztiztem miatta, sőt még küldtem is vele a sütiből, amit délelőtt csináltam. 2-kor indult, előtte volt egy kis ügyem a városban, jött velem, fagyiztunk egyet, illetve reggel kaptam tőle egy doboz Raffaelot. Úgy éreztem, hogy ez valahogy nem az igazi, szóval valahol még jól is jött, hogy lelépett, tudtam vacsival készülni. Kb. 3 órája kész is vagyok mindennel, de egyszerűen már nem tudok tovább várni... Csináltam zenét, hangulatvilágítást, finom kaját, még ki is öltöztem, és mondogattam magamnak, hogy nem azért nem jött még, mert nem akart, hanem mert nem tud... De igazából rá kell jönnöm, hogy hülye vagyok, és már rég hazatalált volna, ha annyira szeretett volna. :D Átvedlettem rövidnaciba és trikóba, nem tudom, hogy az asztalt leszedjem-e, elképzelhető ugyanis, hogy totál elázva jön haza, akkor meg úgysem eszik... Nem tudom, túlreagálom?
2014. jún. 28. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A kulcs mondat ott volt a mondani valódban!Tehát,ha akart volna, rég otthon lenne!(Amúgy már eleget elnéztél Neki,szó nélkül,h elment mégis..lehetne benne annyi tisztelet, h siet haza hozzád!)
2014. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kaptál ajándékot és voltatok együtt fagyizni, tehát foglalkozott veled.

Bográcsozás után vacsival várni? Nem is értem. Gondolod, hogy még éhes lesz? :S

Én nő vagyok, de megmondom őszintén, hogy fogalmam sincs a megismerkedésünk vagy összejövetelünk dátumáról. Nem tartunk évfordulót. Meglepjük egymást rendszeresen, csak úgy :)

2014. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 év után kaptam egy doboz édességet, együtt voltunk délelőtt egy bevásárlás erejéig, elkísért elintézni egy ügyemet, illetve meghívtam fagyizni... Ez részéről kb. 2 perc ráfordítás volt. 2-kor lépett le, nyilván nem zabálja ki a házigazdát, gondoltam, estére éhes lesz, és nem is csináltam nehéz kaját, csak a meglepetésen lett volna a hangsúly... Mást nem tudtam kitalálni, ha már eleve az volt a szándéka, hogy nélkülem tölti a fél napot. Persze, értem én, kell a tér, a szabadság, de hagyjuk már... undorító dolog, hogy így visszaélt a bizalmammal, és nem is tudom, milyen nő vagy te, hogy azt mondod, osszam be a csokit... már bocs. Amúgy eddig nem volt ezzel probléma, tudta nagyon jól, hogy milyen nap van ma, sőt még dilemmázott is, hogy elmenjen-e, nem az a típus, aki elfelejt ilyeneket, hogy szülinap, évforduló, mert tudja, hogy nekem ezek fontosak... Á, mindegy. Negyedik már nem nagyon lesz...
2014. jún. 28. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy reagálnék? Az attól függ ki lenne a párom. De biztosan, hogy már türelmetlenkednék. Egyébként még mindig nem ért haza?
2014. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem... de most már nem is érdekel.
2014. jún. 28. 22:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Írod, hogy céges buli, menni kell a főnök miatt meg, hogy megérted. Akkor mi a gond, ha te is azt írod, hogy mennie kellett?

Ezért az egy estéért képes lennél vele szakítani, ha egyébként minden rendben van. Igen, túlreagálod!

2014. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi a gond??? Az, hogy nem 10 óráról volt szó... Nyilván nem írtam komolyan, ne idegesíts már te is. Mindegy. Köszi az empátiát.
2014. jún. 28. 23:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagáltad. Logikusan szemlélve a doglot én úgy látom, nem beszéltétek meg, hogy mikor ér haza, meg hogy lenne még veled programja. Hanem önállósítottad magad, főztél vacsit, mert arra számítottál hogy... Ilyen jellegű rendezvényen meg benne van a pakliban, hogy tovább marad, jobban sikerül a buli, főnökpajti miatt nem akar hamarabb lelépni stb.

Értem én, hogy nagyon rosszul esik, hogy hiába güriztél és lelkesedtél, de ez most így alakult.


Nem tudom milyen jeles nap volt ez, de nálunk nincs olyan, ami ne lehetne elhalasztani néhány nappal a nyugodt ünneplés kedvéért. Amúgy meg azt sem mondhatod, hogy totál elfelejtett, mert kaptál csokit.

2014. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!