Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem barátnőmmel, szakított, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sok mindenen összekaptunk, legfőképp apróbb dolgokon, mindig megsértődtem. Megint összevesztünk, otthagytam mérgemben, ő szakított velem. Még mindig szeret, ő is mondta, de nem bírta a veszekedéseket. Most várok egy hetet, hátha megnyugszanak a dolgok, átgondoljuk. Azt mondta, hogy nem tudok megváltozni, én ilyen vagyok. Be szeretném neki bizonyítani, hogy igenis meg tudok változni. Mert tudom, hogy meg tudok, ez a szakítás már most megváltoztatott, tanultam belőle.

Kérdés: hogyan tudnám meggyőzni arról, hogy meg tudok érte változni? Nekem olyan ötletem támadt, hogy összeírom amit akarok mondani, hogy összeszedett legyek. Veszek neki virágot.

Letérdeljek elé, vagy az már nagyon szánalmas? Esetleg egyéb ötletek?

Sok ajándékot nem akarok venni neki, csak virágot, az már inkább megvesztegetésnek tűnne.


2014. jún. 29. 10:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Inkább ő térdeljen le eléd.
2014. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
sértődős kis punci vagy :D az meg nem egy vonzó tulajdonság, és ha a vonzalom megszűnik vége a kapcsolatnak, ennyi
2014. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%
Mi lenne, ha elfogadnád, hogy végre és keresnél mást? Úgyse változol meg.
2014. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
tipikus papucs, a lányok 89% nem szereti hosszútávon az ilyen meghunyászkodó seggnyalókat, szerintem keress mást és annál majd helyesen cselekedsz, de próba cseresznye, szerintem hosszutávon nem jönne be a dolog amit tervezel de megpróbálhatod nekem 8 :D
2014. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ha erre valaki válaszol normálisan nekem is sokat segítene :)
2014. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 supra01 ***** válasza:

Nézd meg ezt, és rájössz, hogy nem az a legfontosab, hogy egy vitában neked legyen mindig igazad!


https://www.youtube.com/watch?v=MrR8TWABTGg

2014. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked a lány és te sem vagy számára még
2014. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

1. xD

2. ez van, ilyen vagyok, nem akartam eltűrni mindent, ezért inkább nem szóltam hozzá.

3. meg tudok változni, nem voltam ilyen, csak 1 hónapja egy nagyobb veszekedés után

4. fontos nekem annyira h megalázkodjak előtte. rosszabb nem lehet. ezek után megváltoztam, inkább ráhagynám, csak ne veszekedjünk.

5. jó lenne :)

2014. jún. 29. 10:43
 9/23 anonim ***** válasza:
...reménytelen eset, akkor szerintem mindent bedobhatsz, ami nem jelent még zaklatást. Ezt a határt ne lépd túl, mert akkor végleg vége.
2014. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 supra01 ***** válasza:

És nagyon is jól tette a csaj, ha otthagyott! Ő már tudja, hogy a gyerekneveléshez és a nyugodt élethez egy megértő emberre vanszüksége, nem pedig arra, hogy sza ros pitiáner ügyekben folyamatosan veszekedj vele!

Meg tudsz változni? Ha szereted, akkor igen!

2014. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!