Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem barátnőmmel, szakított, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sok mindenen összekaptunk, legfőképp apróbb dolgokon, mindig megsértődtem. Megint összevesztünk, otthagytam mérgemben, ő szakított velem. Még mindig szeret, ő is mondta, de nem bírta a veszekedéseket. Most várok egy hetet, hátha megnyugszanak a dolgok, átgondoljuk. Azt mondta, hogy nem tudok megváltozni, én ilyen vagyok. Be szeretném neki bizonyítani, hogy igenis meg tudok változni. Mert tudom, hogy meg tudok, ez a szakítás már most megváltoztatott, tanultam belőle.

Kérdés: hogyan tudnám meggyőzni arról, hogy meg tudok érte változni? Nekem olyan ötletem támadt, hogy összeírom amit akarok mondani, hogy összeszedett legyek. Veszek neki virágot.

Letérdeljek elé, vagy az már nagyon szánalmas? Esetleg egyéb ötletek?

Sok ajándékot nem akarok venni neki, csak virágot, az már inkább megvesztegetésnek tűnne.


2014. jún. 29. 10:33
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
10. nem csak én voltam a hibás, legutóbb pont olyanon vesztünk össze h félreértette amit mondtam neki, és bunkónak tartott. hiába magyaráztam neki, nem hitt nekem :/ sokszor olyanokba belekötött amiben 100%-ig tudtam h igazam van.
2014. jún. 29. 10:48
 12/23 A kérdező kommentje:
de ő meg akarta magyarázni h nem
2014. jún. 29. 10:48
 13/23 supra01 ***** válasza:

Akkor meg a legjobb lesz, ha ő (is) megváltozik, ha meg akar, ha nem akkor sajnos nincs értelme a kapcsolatnak!

Sokkal jobb este dög fáradtan hazaesni úgy, ha mosollyal vár valaki, mint azzal, hogy na kezdhetünk veszekedni!

2014. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat (nevezzük még így, ok?) megy le a lejtőn.

Ne várj sokat tőle.

Ha használod az eszed, következetes vagy és értelmes, akkor továbbállsz, és békén hagyod őt. Egyrészt, lehet találsz olyat, aki teljesen megért, jobban mint a mostani, de az is benne van a pakliban, hogy ő jön vissza hozzád, hogy elnézze a hülyeséged, és hogy kérleljen téged az újrapróbálásra.


Ezzel csak te nyerhetsz... már ha, használod is az eszed.

2014. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
hát igen... köszi a videót :) merítettem egy kis ihletet belőle.
2014. jún. 29. 10:53
 16/23 A kérdező kommentje:
14. már volt több barátnőm is, és érzem, hogy ő az igazi. Legjobb barátok voltunk majdnem egy évig, neki volt barátja, nekem más járt az eszemben. Egymással többet beszélgettünk mint bármelyikünk a saját "párjával". Sokkal jobban megértettük egymást. Aztán szakított a barátjával. Később kialakult a szerelem köztünk és éreztem, hogy ő rá vágytam egész életemben. A legjobb szívű ember akit ismerek. Mindenhol segít ahol tud. Sok a közös dolog bennünk. Nem lehet ezt így leírni, csak érzem, hogy tényleg ő az akire vágytam.
2014. jún. 29. 10:59
 17/23 A kérdező kommentje:
Szóval ezért nem fogom hagyni. Meg azért se mert még ő is szeret.
2014. jún. 29. 10:59
 18/23 A kérdező kommentje:
Biztos mindenki ezt írná a barátnőjéről, de én amikor mással voltam együtt is, azt mondtam, hogy miért nem lehet olyan mint ő. És fordítva is hallottam ilyet.
2014. jún. 29. 11:01
 19/23 BlackSword ***** válasza:
2014. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Az lesz nemsoká :D
2014. jún. 29. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!