Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! (lányok is) Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (lányok is) Most mit csináljak Vele?

Figyelt kérdés

A helyzet: Van egy srác, akinek tetszek, tetszettem. Június elején (amikor még ugye suli volt) rám írt egyik este és elkezdtünk beszélgetni. Utána suliba is meg minden. A beszélgetéseink nem álltak körülbelül másból csak abból, hogy perverzkedünk és húzzuk egymás agyát, összeveszünk, féltékenykedünk. Nagyon zavaros a kapcsolatunk, olyan, mintha már egy éve együtt lennénk de "meguntuk" egymást. Ezért csak a vita megy néha meg minden.

Azt mondta szeret, de én szeretnék neki hinni, csak az a baj, hogy ő az a fiú aki mindenkit szédít minden héten más kell neki, szóval értitek. Ezért most nem tudom, hogy komolyan gondolja-e amúgy ezt az egészet, mert régebben felhozta, hogy legyünk egy pár, de én akkor nem akartam. És ma vallottam be magamnak, hogy szeretem őt. Csak félek, hogy ő már "megunta a várakozást rám". Mondtam neki, hogy nem fogok utána futni, és nem állok be a sorba. Azt akarja, hogy én küzdjek érte....Ő A FIÚ. Na mindegy.

Múltkor megadta a facebook jelszavát, hogy megbízzunk egymásba. Körülbelül az jött le, hogy tényleg szerelmes belém. Dehát, nekem meg van amikor azt írja, hogy: ,,Nekem xy kell*--*"

Jézusom, ilyenkor megtudnám verni.

Azonban már 2x találkoztunk kettesben. Mind a kétszer volt köztünk valami. Az ölébe ültet, fogja a kezem, puszilgat, csikiz, aranyos velem. Erre már este azt mondja, hogy nem akarna tőlem komoly kapcsolatot. Megkérdeztem tőle, hogy akkor biztos-e, mert akkor engem se érdekel őt. Azt a választ adta, hogy nem.......

Na szóval ez az elég zavaros. És azt se tudom, hogy mit csináljak. Valaki segítsen! :/


2014. jún. 29. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
14evesek vagytok, ugye?
2014. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Van rá esély, hogy bejössz neki, azért is írt Rád sztem. De hogy mennyire gondolja komolyan a járást,mert írtad, h mindenkit szédít, ezt így nem lehet megjósolni. A viták azért is lehetnek, mert még nem ismeritek egymást. Beszélgessetek sokat, csináljatok közös programokat, aztán majd alakul a dolog.
2014. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: Miért fontos a kor? Lehetünk 12 évesek és lehetünk 16 évesek is. Teljesen mindegy. De, amúgy én 14 ő 15.


#2: Legtöbb vita az, hogy féltékenykedik. Tudom, hogy ez nem jó dolog, de nem durván...csak kérdezget, hogy ez a srác ki, az meg néha mondja, hogy akkor beszélgess velük. Hát..szerintem a nyáron sokat fogunk találkozni.

Igen, mondta is, hogy "megtetszettél és mondom rád írok már".

Láttam a facebookjába, hogy valakinek írta, hogy engem nem ver át, mert szerinte más vagyok. Remélem nem változott a véleménye.

2014. jún. 29. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel már rájöttél, hogy szereted őt, szerintem az a legjobb, ha elhívod valahova, hogy találkozzatok, és ott komolyan megkérdezed tőle, hogy szeretné-e megpróbálni veled. Vedd kezedbe az irányítást. :)
2014. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!