Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kit válasszak?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a dolog.

Volt egy barátom "A", 3 hónapig jártunk, majd szakítottunk 2 hétre, úja összejöttünk 1 hétre, de voltak gondjaink, ez a bizonyos "nem foglalkozunk egymással" dolog, és neki is fontosabb volt a bulizás és egyebek. Megint szakítottunk 3 hétre, májusban újra összejöttünk mert rájöttünk hogy még mindig szeretjük egymást. Igazából egymással is vesztettük el. De,jöttek a gondok és 1 hónap után szakítottunk.

Úgy 2 hete megismertem "B"-t. Teljesen az ellentéte A-nak, mint külsőre, és belsőre is. Jól érzem magam vele, és "jobban néz ki", nem tudom máshogy fogalmazni. De nemszeretek vele csókolózni.

A-val viszont annál inkább. Most úgy egy hete felkeresett és azt mondta szeret és próbáljuk meg újra, mert tudja hogy az volt a nagy hiba, hogy soha nem beszéltük meg a gondjainkat,de tényleg, mindig csak szakítottunk és újrakezdtük, a probléma pedig ott maradt.

Fogalmam sincs mit tegyek

B-nél a távolság is kicsit akadály, de megoldható lenne

Viszont A-hoz húz a szívem,pedig ezer okot tudnék mondani hogy miért ne. Talán csak a közös múlt,és a ragaszkodás. Vagy csak félek az újtól, az ismeretlentől?

Ki volt már hasonló cipőben? :/

És hogy döntött végül?


2014. jún. 29. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én A-t választanám, te is mondod, hogy hozzá húz a szíved.
2014. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lassan gyakrabban cserélgetitek a pasikat mint ahányszor én veszek tiszta pólót.

Mégis mit jelent ez, hogy összejöttetek egy hétre majd szakítottatok 2 hétre majd megint összejöttetek, ésatöbbi?!

Meg kellene kérdezned a dologról anyudat, ő biztos elmondaná, hogy "lányom, ne legyél már hülye!".

2014. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!