Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Kit valasszak?

Figyelt kérdés

Az exemmel tobb mint tiz honapig egyutt voltunk, de sajnos szetmentunk. Nagyo szerettuk egymast de a kapcsolat vege fele mar rengetget veszekedtunk. Miutan vege lett, ra egy honapra osszejottem egy masik sraccal akivel azota ia egyutt vagyok. Vele is jol megvagyok. Csak a szuleim nem szeretik, mert kiprobaltatta velem a drogot sajnos.

Viszont most megint elkezdtem beszelgetni az exemmel, talalkoztunk is, viccelodtunk, aranyos volt. Elmondta, hogy szeret, azota is amiota nem vagyunk egyutt. Es igazabol rajottem, hogy en is szeretem. De a mostani baratomat meg nemakarom megbantani. Segitsetek! Segitsetek!


2014. jún. 2. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

az exedet, mert őt szereted, ő is szeret és a mostani barátod ráadásul nincs is a legjobb hatással rád

szóval kettejük közül mindenképp a volt barátod válaszd

2014. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Hallgass a szívedre, ha tényleg szereted akkor menj vissza hozzá
2014. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Xard már le hogy kit bántasz meg, azt tedd ami neked jó.
2014. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
én a helyedben visszamennék az exhez. :)
2014. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy egyedül maradnék
2014. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
1.ebben az eseteben muszáj önzönek lenni : ha úgy érzed az elözö barátodba vagy szerelmes menj hozzá vissza. 2. ne haragudj de nekem ez nem tünik jonak h kiprobáltatta veled a drogot a mostani barátod... nem élhetsz mindig úgy hogy ezt meg azt megbántom , ha egysezr te a régit szereted nem maradhatsz mellette .
2014. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

akiről azt irtad, hogy szereted! :D

Az exted! :D

2014. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!