Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a bevésödésbe?

Figyelt kérdés
Ha hisztek és esetlgeg már valki bevésödött neked akk te is neki ???

#Bevesodes
2014. jún. 29. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
mivan?? nem.
2014. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A' meg mi?
2014. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Libák?
2014. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi vna most olvastad a tvájlájtot?


Amúgy meg létezik olyan, hogy bevésődés, hiszek is benne. Mikor a kislibák kikelnek, akkor az első kritikus méretű tárgyról, amit meglátnak azt fogják hinni, hogy az anyjuk, így követni fogják. De ez csak kritikus periódusban jellemző.


És ne hülyéskedj ilyen nincsen szerelemben, hány éves vagy, 2? :D

2014. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nem ezo inkább?

Amúgy, ha létezik is, akkor inkább lányoknál. Az itteni kérdések közül nem egy erről szól, hogy nem tudja elfelejteni az első tahót... van ilyen.

2014. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem csak az állatokra igaz? Vagy rosszul tudom?
2014. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sok vámpír filmet nézel
2014. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Konrad Lorenz majd megválaszolja a kérdésed :D
2014. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pszichológiai értelemben,létezik ilyesmi( bár nem értem,hogy mit értsz ez alatt pontosan) a csecsemő kortól kb 6 éves korig a legintenzivebben.Az akkor ért hatásokat sajnos nem lehet kitörölni,örök életre nyomot hagynak.
2014. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha erről van szó, tekintettel a kérdés témájára, az én fejembe már sok lány, nő bevésődött, de ez fordítva nincsen így sajnos, mert a nagy részével nem beszéltem soha. Tehát kinézetre tetszenek nagyon, és fogalmuk sincsen arról, hogy valószínűleg nekem tetszenek a legjobban, tehát belém vannak úgymond a legjobban "bevésődve". Így pedig csak szenvedek, mert nem tudom őket elfelejteni. Én így értelmezem ezt a kérdést.
2014. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!