Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy vagytok a távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok a távkapcsolattal? Netszerelem, hisztek benne?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
találkozás nélkül nem. amúgy is,csak egy ideig. ha nincs belőle kiút,akkor elég halott ügy.
2014. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

megoldható, de csak ha elég erős a kapcsolat

de ha a későbbiekben se lesz megoldható a távolság, lehet nem éri meg

2014. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak így alakultak ki kapcsolataim. Ugyanannyi az esély, mint bárhol máshol. Szerintem lehet érezni intuitive, hogy ki milyen, hazugságok gyorsan kiderülnek. Eddig nem csalódtam túl nagyot a megérzéseimben.

23l

2014. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk max kéthente 1x tudnak találkozni, akkor szerintem simán működhet. Ha igazán szeretik egymást, akkor ez is jobb, mint semmi kapcsolat. :)
2014. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbáltam.. nem jött össze. 3 hétig tartott.

(98 km volt köztünk vonatutat nézve.)

2014. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem most távkapcsolatom van eddig 1x találkoztunk és holnap leszünk 3 hónapja együtt. :)
2014. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utcsó vagyok 500 km a távolság ;)
2014. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Működhet ;) Régen is működött
2014. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi közöttünk kb más fél éve műdödik. sajnos sok a kudarc a távkapcsolatban, de ha igazán szereti egymást a 2 fél, teljesen oké a kapcsolat ha együtt vannak akkor nem akadály a táv és működni fog de sajnos ez a ritkább. (~100km) 19/F
2014. jún. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi úgy 1 éve együtt vagyunk és 1x se találkoztunk, mégis elvagyunk.
2014. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!