Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek a viselkedésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek a viselkedésnek az oka? Mit lehet kezdeni egy flegma emberrel?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki folyton bámul. Azt gondoltam, talán tetszek neki, a haverjai is mindig bámultak, mikor beszélgettek és elmentem előttük halálos csend lett, aztán elkezdtek utánam fütyülni, a srác mindig maga elé engedett, vagy meglepődött fejet vágott, ha olyan helyen futottunk egymásba, ahol nem számított rá.

De tényleg szó szerint mindig bámult. De nem is ez a lényeg, hanem hogy mindig kifejezéstelen arca van, érzelmet egyáltalán nem látni rajta soha. Merdten bámul vagy maga elé vagy rám. (Direkt megfigyeltem, más lányokat bámul-e, de úgy vettem észre, nem, sőt még soha nem láttam még csak lány közelében sem. Az egyetlen, amit lelehetett olvasni az arcáról nagy ritkán, az a meglepődöttség.

Soha nem láttam pl. mosolyogni.

Egyszer hallottam, hogy mondta valaki róla, hogy soha nem beszél.

Olyan flegmának tűnik...Azt mondják egoista (amúgy kitűnő tanuló volt), de szerintem inkább ez nála csak valami védekezés, vagy nem tudom. A lényeg, hogy én oda vagyok érte, de egyszerűen nem tudom mit kezdjek vele. Mármint nekem nagyon bejön a természete, csak így nehéz megállapítani, hogy tetszek-e neki.

Mit gondoltok? ; Mitől ilyen valaki? Vagy leget hogy egyszerűen csak zárkózott? Az a baj, hogy én (is) az vagyok, nagyon...

(srác 22)



2013. dec. 21. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen a természete. Félénk , zárkózott. Talán, ha próbálnál közelebb kerülni hozzá, akkor már nyíltabb lenne.:)
2013. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mámint én lány vagyok, a srác 22 éves.

Az eleje azért van múlt időben, mert azok akkor történtek, mikor 1 suliba jártunk (az 2 évig volt, kb. minden nap ilyenek történtek). Aztán ő végzett és több mint 1,5 évig nem láttam, nem tudtam róla semmit, mégis rengeteget gondoltam rá. Azt hittem, soha többé nem látom. De pár napja összefutottunk, én teljesen ledöbbentem, szerintem olyan fejet vágtam, mint aki szellemet lát, még meg is álltam, míg észbe nem kaptam. Ő meg kifejezéstelen arccal bámult megint (még vissza is nèzett), pont mint régen... Olyan fura ez a gyerek...

Ha tetszek neki, miért nep tesz semmit, ha meg nem, miért bámul mindig?

2013. dec. 21. 14:38
 3/7 A kérdező kommentje:
De hogyan kerülhetnék közel egy jéghideg emberhez?
2013. dec. 21. 14:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze neked is a legflegmább, legbunkóbb férfi kell...
2013. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ki mondta neked, hogy bunkó??!!

Azt írtam, mindig maga elé enged=udvarias. Az udvariasság és a bunkóság kizárja egymást...

2013. dec. 21. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem akar hülyét csinálni magából, mint az átlag. Lehet kevésbé népszerű, de a saját szemében legalább normális.

Nem minden ember szereti az őrült megállás nélküli pörgést, ő is ilyen de ha te is, akkor szerintem nem lesz gondod azzal, hogy hogyan ismerkedj meg vele. Találj ki vmi ürügyet és amikor ráértek, próbálj meg beszélni vele sokat. Mivel nem ismerem, sajnos nem tudok többet mondani, de ne bajnak fogd föl, hanem különlegességnek. :)

Van egy érzésem, hogy ő is kedvel téged, csak nem meri kimutatni ezt az érzést a félénksége miatt ;)

2013. dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, remélem, igazad van...

Én is úgy gondolom, hogy ettől is olyan más, különleges, engem egyáltalán nem zavar, hogy ilyen. Már ki is találtam, mit mondhatnék neki, csak legyen hozzá bátorságom...:)

(persze, tudom, hogy nem egy előre megírt szöveget kell előadnom, legyek spontán, stb., de ha nem találok ki valami szöveget, vagy lefagyok és nem mondok semmit, vagy csak nyökögök)

2013. dec. 25. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!