Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy egy annyira id, óta emberrel beszéltetek, hogy egyszerűen nem tudtatok mit kezdeni? :DD

Figyelt kérdés

teljesen ellentmond a logikának minden tette,de még annál is inkább túl mutat és el sem érdemes mondani neki,mert nem fogná fel,hogy mennyire h.lye egy felfogása van


ilyen esetben ezt hogy kezeltétek?


oké itt is vannak durva kérdések,de ezeken még nem akadtam ki ennyire mint ezen a csávón:DDD



2013. máj. 31. 23:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek. Ilyenkor magára hagyom csináljon amit akar.
2013. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Engem az ilyenek idegesítenek, így aztán visszaszorítom a beszélgetések számát, míg el nem felejt. Nem utálom, csak felb.sz.
2013. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam magammal beszélgetni, mikor senki sem hall, csak a fél város.
2013. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

normális vagyok


a hangok is ezt mondták

2013. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor zavarba jövök,hogy "mi van?"aztán mondom hogy jó van azt elhúzok amilyen gyorsan csak tudok
2013. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
annyira idegesítő vagy nem is tudom,mert az ilyennel nem lehet mit kezdeni,magyarázni is kár az ilyennek
2013. máj. 31. 23:32
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj...

De én kitartó vagyok és nem hagyom abba.

2013. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

hogy jöttél vele össze?

amúgy akkor gyordan rövidre zárom, ez nem kérdés

itt még nem volt kérdés amin kiakadsz, hát van, sajnos, N

2013. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Minden hétre jut 1-2 ilyen.
2013. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van hát. xD Eleinte próbálom megérteni, aztán ha jó kedvem van, elkezdem szivatni, közben általában röhögök és verem az asztalt kínomban. :D
2013. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!