Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy megvoltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy megvoltam virtuálisan, és már nem kellek?!

Figyelt kérdés

Van egy srác, ismerkedünk egy ideje, minden szép és jó (volt?). Ismerem személyesen is, ugyanabba a gimibe jártunk, de rég elkerült a városunkból, így csak a neten kommunikálunk, élőben évek óta nem találkoztunk. Pár hónapja ismerősök lettünk a facebookon, azóta dumálgatunk, először csak általános dolgokról, de később egyre bizalmasabbak lettek a beszélgetések. Olyannyira, hogy átment flörtbe, majd annál is komolyabb dolgok történtek. Küldtünk egymásnak fotókat, egyre merészebbeket, és arról írogattunk, mit csinálnánk a másikkal, ha lenne rá lehetőségünk.

Szépen ívelt a dolog felfelé, 2-3 hónap alatt eljutottunk a flörttől a tényleges szexchatig, amikor kendőzetlenül megírtuk, mire vágyunk. De szépen lépésről lépésre haladva, mindig csak egy kicsit előre lépve.

Pár napja sor került az eddigi legkonkrétabb "élményre"... két órán keresztül írtuk, mit hogy képzelünk, egy kerettörténetbe helyeztük az egészet, közben ő a valóságban is izgatta magát, el is élvezett. Izgalmas, csodás este volt, mindketten nagyon jól éreztük magunkat. Az én lelkem olyan érzés öntötte el, mintha valós, kielégítő szeretkezésben lett volna részem.

Aztán valami megváltozott. Ezután az éjszaka után mintha távolságtartóbban viselkedne. Bár írogat (bár mintha kicsit ritkábban tenné - akkoriban, mikor a legjobban izgattuk egymást fotókkal, írásokkal, tehát, mikor "felfelé" ment a dolog, naponta írt, sőt naponta többször is akár, most meg van, hogy 2 napig sem), de szex szóba se kerül, csak kis általános viccelődések, egy-két mondatos szösszenetek.


Elszégyellte volna magát, amiért túl messzire ment?!


Vagy a virtuális életben is van olyan, hogy megvoltam, és eltelítődött velem szexuálisan, és már nem kellek "úgy", már nem érdeklem?!


Én szeretnék még vele ilyen beszélgetéseket, de nem akarok nyomulni. Finoman célozgattam már rá azóta, de nem vette (vagy nem akarta venni) a lapot. :-(


2014. jún. 30. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg van olyan vágyad amit te kirívónak találsz?
2014. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a ciki!

Az biztos,hogy csak ez kelett Neki! Fõleg,h a képeid megvannak Neki...innestõl elég a képed is...vagy màsik csajjal csinàlja màr ezt! De amúgy..ha nmlesz még 1 ilyen hülye mint Te...akkor tuti veszi a lapot és õ kezd virtuàlisan csókolgatni....

2014. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt pontosan miért kérdezed? Hogy írtam-e olyat, amitől megijedt? Nem hiszem, teljesen normál, hagyományos szeretkezést írtunk le, közben folyamatosan dicsért, a fotóimat is, meg az is nagyon tetszett neki, amiket írtam.

De mi változott meg?!

Hülyeség, de tényleg olyan érzésem van, mintha szex után otthagyott volna (jó, sarkítok, tudom), vagy legalább is leminősített volna havernak. Rosszul esik és hiányzik is!!! :-(

2014. jún. 30. 17:59
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a "megnyugtató" választ, kedves második.

Nem érzem hülyének magam, felnőtt, független emberek vagyunk, mindketten élveztük, amit csináltunk, hónapokig érlelődött a dolog, míg szépen fokozatosan eljutottunk odáig. Ráadásul nem is vadidegen, és biztos vagyok benne, hogy nem fog visszaélni a fotóimmal.

Miért vagyok hülye?

2014. jún. 30. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, és ilyen dolgokon vagytok túl akkor ebbe a bizalomba miért nem fér már bele, hogy megkérdezd tőle, hogy mi romlott el?
2014. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert látszólag nem romlott el semmi, azaz ugyanolyan kedves, viccelődő, aranyos.... csak épp nincs szexre még kétértelmű utalás se :-) Mint akinek elment a szextől a kedve. Pedig aznap este még volt hozzá, nagyon is, és úgy váltunk el, hogy ő mondta először, hogy nagyon jó volt. :-)
2014. jún. 30. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!