Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kb a 3. randin lefekszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kb a 3. randin lefekszek egy pasival akkor mennyi az esély arra h mellettem marad és nem lép tovább csak azért mert megvoltam?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
ha komoly kapcsit akarsz a sráccal,szerintem várj vele egy kicsit. Ő hozta fel témában a szexet vagy te magadtól érzed úgy h meg akarod tenni?
2008. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
73%

hehe... az élte nagy kérdései... :D 22

férfi vagyok... a barátnöm 3 (kb) utáén feküdt le velem...

korábban fekszel le... hát kinek mi...sztem nekünk igy volt jobb... sztem te is tegyétek igy...

ha máshogy cselekszel sem itéllek el de vannak a világon intrikák amik azért vannak hogy segitsenek...

döntsd el hogy csak egy akarsz lenni vagy Ő akarsz lenni...

ha meg más finomn szolva is konnyedebb vérmérsékletu...hát ámen...

na most lehet leértékelni...sztem igy helyes...

javaslom hogy rendezd le magad ;)

2008. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
55%

bocs..lemaradt...

udv:A

2008. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

ez sokadik ilyen tipusu kérdés, ésszel nem bírom felfogni hova ez a rohanás. nincs miről beszélgetni vagy a csók már nem jo?

Kérdésedre: lehetőségek:

-töketlen papucs az melletted marad mert uristen jajj

-melletted marad mert épp nincs mást dugni, de megbecsülésed 0

-huz egy strigulát és letud azzal hogy na ez elég könnyen megvolt

-azt hitte te ennél többre vagy érdemes és szomoruan hazamegy (ez ultraritka)

2008. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
48%
3.??Az olyan mint az 1.randi,hiszen nem is ismeritek egymást!?Vagy azért a 3.,mert "futok még egy kört,nehogy azt higyje,könnyűvérű vagyok"?Vagy ő erőlteti?Én még a 3hónapra is azt mondanám,h lehet még várni!Vagy havonta randiztok?:-)Ne akarjál trófea lenni!Én a párommal kb fél év után feküdtem le,mindig azt mondta,értem megéri várni.Ennek 7éve,azóta együtt vagyunk.ha komolyan gondolod vele,várj!
2008. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugy érzed akkor nyugodtan!

Én a 2. alkalommal feküdtem le a barátnőmmel! 4év! Asszem nincs mit hozzátenni!

2008. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ő hozta fel a témát de mondta h nem arra menne ki h megdugjon és kocc hanem utána is velem akar lenni és nem csak a szex miatt hanem minden miatt.Így fogalmazott.Meg h én döntöm el h akarom e vagy sem...de ő ennyit tud mondani
2008. jún. 11. 18:18
 8/10 anonim válasza:

3.??Az olyan mint az 1.randi,hiszen nem is ismeritek egymást!?Vagy azért a 3.,mert "futok még egy kört,nehogy azt higyje,könnyűvérű vagyok"?Vagy ő erőlteti?Én még a 3hónapra is azt mondanám,h lehet még várni!Vagy havonta randiztok?:-)Ne akarjál trófea lenni!Én a párommal kb fél év után feküdtem le,mindig azt mondta,értem megéri várni.Ennek 7éve,azóta együtt vagyunk.ha komolyan gondolod vele,várj!



válasz erre: mert nekem szol... neked fél év nekem 3 honap...minden nap találkoztunk büves sokat voltunk együtt... sztem ez büven reális... a fél év már kinzás...

udv:A

2008. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
bocs...bőven*
2008. jún. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
képzeljétek tegnap írt megint h talizzunk és tök jó volt együtt(nem feküdtünk le) és azt mondta nekem h kurvából van elég és kezdem megőrjíteni és nem gondolta volna h ez lesz...h ilyen nehéz eset vagyok és eddig én vok a legnehezebb esete és imád egy nőért megküzdeni értem meg nem kicsit megkkell és vállalja mert érdeklem nagyon is!!:D
2008. jún. 12. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!