Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves kapcsolat után megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves kapcsolat után megcsalt a barátnőm és el is hagyott! Azóta egy ideig nem keresett és jól megvoltam! De nem rég megkeresett, hogy Szeret és könyörgött, hogy fogadjam vissza! Mit tegyek? Szeretem, de a büszkeségem nem engedi visszafogadni!

Figyelt kérdés
Én 16 ő 14 éves! Meg persze a megcsalás is nagyon zavar...:(
2009. jan. 19. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elég fiatalok vagytok még. Úgy látszik a lány még nem érett egy komoly kapcsolatra. van még időd szerintem ne fogadd vissza, mert még felelőtlen nagyon...
2009. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem se fogadd vissza. Micsoda kis rib@nc! Nem hogy nemi életet él, de már több pasival is van egyszerre - és mindezt 14 évesen. Csak gratulálni tudok!
2009. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát igen...az előttem szóló 100%os....bocs de én a kérdésen is csak röhögni tudok...pisisek élik a felnőttek életét:) csodás! :D:D
2009. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Még véletlenül se fogadd vissza! Azonnal tessék elfelejteni! Különben is, 16 éves vagy lesz még 1000+1 barátnőd ha így haladsz!

off: 14 évesen már 2 pasival is összefekszik, hááááát....

2009. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Egy 14 évesnek még nem való egy komoly kapcsolat...De te is fiatal vagy, és ahogy írták, lesz még sok csajod...

...Könyörög, mert gondolom a csávó, akivel megcsalt dobta és szegényke nem akar egyedül lenni...Hozzád meg hüséges lenne, amíg nem jön egy másik...Vissza ne fogadd!

2009. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

14 évesen megcsalt????????? EZ durva....Szerintem ilyen kis qrvákkal ne kezdj...Mert ha már 14 évesen ilyet csinál, akkor az!

Felejtsd el szerintem. Aztán folyton aggódhatnál, hogy mikor csal meg újból. Találsz te nála sokkal értékesebb lányt is!

2009. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
nem is mondta hogy hogy csalta meg ... lehet hogy csak egy csók volt vagy ilyesmi ti meg itt lehordjátok (mondjuk sztem az is több a nagyon soknál :P)...mindegy de a lényeg hogy ne fogadd vissza...
2009. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, nekem se az jutott eszembe, hogy le is feküdt vele. Perverz aki egyből erre gondol, még akkor is ha kiderül ez az igazság.
2009. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!