Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok 20 évesen milyen életetek van? , barátnő? , esetleg munka? külön laktok e már, saját kocsi, egyebek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 19:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Gold digger alert!!

Anyámmal élek, babettával járok és macskám van. ;)


(A babetta amúgy egy motorkerékpár)

2014. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

A Debreceni Egyetemen tanulok. Barátnőm még soha nem volt. Jelenleg egy szoftverfejlesztő cégnél vagyok gyakornok. Még nem lakok külön, nincs saját kocsim se.


Most biztosan fenn akadtam a szűrőn.


20/F

2014. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre járok, tanulok. Van barátnőm (2 éve vagyunk együtt), jogsit nemrég csináltam meg, van autóm (a nagyszüleimtől kaptam ajándékba, szóval nem az én érdemem), még otthon lakom, mivel saját keresetem még nincs (vagyis nem olyan mértékű, hogy abból a saját otthont finanszírozni tudnám).
2014. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Egyetemista vagyok, most fog leköltözni hozzám a barátnőm, akivel 4 éve együtt vagyok, mert ő is itt tanul. A lakás az egyik rokonomé, de csak én használom jelenleg, tehát külön élek. Nyári munkám van most, a vendéglátóiparban.

Kocsim van, megörököltem. Hálás vagyok, mert szerintem mindenem megvan.

2014. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Lányokat is kérdezhetted volna.
2014. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20 evesen a szuleimnel laktam es egyetemre jartam. Kb 27 evesen mar kulon eltem es volt kocsim is. Most 32 evesen kulfoldon elek, nincs kocsim mert nem kell (de egyhavi fizetesembol vehetnek egy normalis hasznaltat vagy 2-3 havi fizetesembol egy ujat).
2014. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Az első babettás fiú cuki lehet.:)
2014. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

20 évesen még tanultam, barátnő nem volt, otthon laktam, autóm sem volt.

Azóta annyit változott a dolog hogy már van munkám és most autóra gyűjtök.

2014. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Még van 1 évem a suliból, utána elvileg lesz munkahelyem.

Autóm nincs, mert bár van annyi pénzem hogy tudnék venni egy 20+ éveset, nincs pénzem fenntartani. Majd ha lesz munkahelyem, akkor első dolgom lesz venni egy autót, mert a buszozásból kezd elegem lenni. Viszont van egy Simsonom.

Barátnőm sajnos nincs. Lehet hogy túl nagyok az igényeim, de ez van.(ne legyen egy pénzéhes rib.nc, ne legyen buta, természetes szépség legyen, ne kelljen rá 2 kiló vakolat)

Természetesen még nincs saját házam, a szüleimmel élek.

2014. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Lassan 1 éve külön élek a barátnőmmel (2.5 éve vagyunk együtt) Melózom, verda nincs, albérletben lakunk.

20/F

2014. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!