Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Szeretem, ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szeretem, ő is szeret, de szerintem nem szabad együtt lennünk és nem merem felvállalni. (? )

Figyelt kérdés

17/L vagyok és egy rendezvényen találkoztam egy pasival, akit addig csak tv-ből és netrőlismertem(csak a sportág rajongói ismerik), de nem tudtam mennyi idős. Sokáig dumáltunk, flörtölgettünk, de azt hittem felejtős. Erre 1 hónapra rá odaköltözött a szomszédba. Egyedül engem ismert és ezért nem volt feltünő, h mindig együtt voltunk. Totál belézúgtam és ő is belém. Titokban együtt voltunk sokáig, a haverjai fedeztek, addig míg meg nem tudtam, h már volt egy felesége, de ő csak könyörög és nem tudok neki ellenállni.

34 éves, de kb 25-nek néz ki és én ki akarok belőle szeretni, mert tudom, h nem helyes, de így nagyon nehéz, h minden nap látom, d kicsit feltünő lenne, ha hirtelen megszakítanék vele minden kapcsolatot. Ha vele vagyok nem bírok ellenállni. Mit csináljak? Szeretem


2010. jan. 5. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
elég nehéz helyzet..szüleid megértenék ezt a kapcsolatot?magadnak ne okozz szenvedést..mérlegelj hogy lenne jobb..vele vagy nélküle...néha nagyon nhéz dönteni,és sok esetben -sajnos- a szerelem sem elég ha a körülményeknek ki vagy szolgáltatva.Szerinted komoly kapcsolatot akarhat tőled?Próbálkozott már?Elsősorban a szüleiddel kellene megbeszélned,még az ő gondjaikra vagy bízva...Biztos találtok közös megoldást...17/l
2010. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy komolyan gondolja, érzem, hogy nagyon szeret. Képes volt odaköltözni is!!!

Egyébként kb 5 hónapig voltuk együt (titokban) utána tudtam meg, h elvált (ez volt 2 hónapja). Azóta folyamatosan próbálkozik, de az összes közös ismerősünk össze akar minket hozni újra, mert azt mondják, h "minket egymásnak teremtettek". Akkor tényleg a fellegekben jártam. Minden versenyre elkisértem. <3

2010. jan. 5. 19:57
 3/17 A kérdező kommentje:
Jahh és a szüleim addig nem elleneznék, még meg nem tudják, h hány éves.(tényleg nem néz ki 25-nél többnek)
2010. jan. 5. 19:59
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok.Pedig ha a dolog tényleg olyan komoly,muszály lesz elmondanod,bár tudom hogy vannak emberek akik tudnak hazugságban élni,de te ne légy ilyen,egy az hogy a lelkiismereted tiszta marad, a másik pedig előbb utóbb kiderül, és nagyobbat fog szólni.Ha a szüleid szeretnek biztosan megértik és azt akarják hogy boldog légy...Ismerik?Mutasd be,vidd haza vacsizni,beszéljen a szüleiddel,ha megkedvelik és elpöttyinted a korát,nem visszakozhatnak....az én barátom is idősebb nálam(26)és semmi gond nem volt..Csak semmi esetre se hazudj!
2010. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ismerik nagyon jól, itt lakik a szomszédban. Van olyan, h szinte egész nap nálunk van, mert elég csendes környék és nem ismeri a többieket. Nagyon kedvelik, főleg apám. De remélem, h felvesznek valahova fősulira és elmegyek és elfelejtem. :(
2010. jan. 5. 20:21
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
jaj nemár,ha szereted akkor ne,még ha nem is hosszúéletű a szerelmetek,csak ne rontsd el,célozgass otthon,vagy mond meg a srácnak hogy adagolja ő az ősökbe:)én drukkolok neked nagyon!(amúgy jól elbeszélgetünk 2en):D
2010. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi a sagítséget!!!

Majd megbeszélem vele is és próbálom "adagolni" a szüleimnek és majd meglátom a reakciókat.

Köszi mégegyszer!!! :D

2010. jan. 5. 20:30
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
aztáán írd ki ide hogy megtudjam:$ nagyon szorítok:)
2010. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Húúú!Én még nem írtam és nagyon remélem hogy összejön a szerelemben és háborúban mindent szabad!Én is egyetértek az válaszadóddal!Hajrá!
2010. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!


Az a helyzet, h beszéltem Vele és arra jutottunk, hogy elkezdjük adagolni a szüleimnek, de egyenlőre azt nem mondjuk meg h hány éves. Majd ha már felengedtek és belenyugodtak. Remélem nem lesz belőle balhé.

2010. jan. 7. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!