Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen kapcsolaton hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolaton hogyan lehet segíteni?

Figyelt kérdés

Röviden ráuntunk a másikra. Túl korán kezdtük közös életet, észre se vettük, és meguntuk a másikat.

Barátnőm 18 én 21 és ő most nyárra a szüleihez utazott Németországba,meg dolgozni.

Tavaly tavasszal összejöttünk, akkor nyáron is elutazott de minden király volt, keveset beszéltünk, keveset taliztunk, nem untuk meg egymást, ő is szeretett rendesen.

Tavaly szeptemberben én suli miatt hat hónapig odavoltam, hétvégente találkoztunk, minden nagyon fain volt.

Tavasz óta szintén itthon vagyok egésznap és mindig együtt vagyunk, együtt alszunk, együtt vagyunk, élünk.

Egy ideig jó is volt, de aztán jöttek a viták, miután meguntuk a másik rigojáit.

Három hete kimet ugye külföldre, nekem több időm van így állandóan írok neki, reggel is meg egész nap beszélgetünk, mikor ráér. Láttam hogy fura.

Tegnap kijelentette, hogy honapok ota annyira nem szeret már, meg nem hiányzok neki.


Ez a tényállás. Nem kattognék rajta, ha ennyi lenne, mert akkor oké nem szeret és kész vége.


De elmondása szerint ugye ez honapok óta tart. Mielőtt kiment hagyott búcsú ajándékot, meg írt egy levelet hogy bármennyire is távol lesz, ez csak erősíti a kapcsolatot, és minden jó lesz ha hazajön.

Ha ennyire nem szeretne, akkor mi a fenéért tesz olyan dolgokat, amik nem lennének kötelezőek. Oké, lehet kiakarja húzni még hazajön,és itthon szakítani, de ezeket akkor is mellőzhetné ha nem szeretne, nem lenne köteles ilyeneket írni, mégis ezt teszi. Nem értem..


Megbeszéltük,hogy kevesebbet beszélgetünk, és én sem írok neki annyit. Mit lehet kezdeni?


2014. júl. 1. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hú. Szerintem mindenképp várd meg míg hazaér, üljetek le, beszéljétek meg, és kérd meg hogy őszintén mondja el mit érez, mit szeretne a továbbiakban. De szerintem fontos hogy személyesen beszéljétek meg.

Ha folytatjátok talán az lehetne a megoldás, hogy tényleg nem lesztek annyit együtt, állandóan. Bár ha már nem szeret igazán, és ilyet képes mondani, lehet felesleges is lenne.

2014. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem akarok már vele annyit lenni, de ez egy jó dolog volt és minden fain volt, ő meg képes ilyen miatt eldobni.


De ha nem szeret minek ír ilyeneket?

2014. júl. 1. 09:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Gondolom vacillál. Azért gondolom, mert nem azért múlt el a szeretete mert rosszindulatú voltál vele, vagy átvágtad, szimplán csak elmúlt a szerelme. De tényleg érdemes átbeszélned vele, őt kell megkérdezned erről.
2014. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ha tényleg hónapok óta rossz ez, akkor miért tesz ilyen dolgokat?
2014. júl. 1. 09:52
 5/14 anonim ***** válasza:

Mert biztos szeret még, ha levelet is írt. Nekem úgy tűnik erősen nem tudja mit akar.

Nyugodj meg, és majd beszéljetek :)

2014. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, hogy a rokonok vannak ilyen hatással rá? Mondott egy olyat, hogy "nővérem barátjával csak este beszél, és hiányzik is neki a barátja..nekem te nem.."
2014. júl. 1. 09:55
 7/14 anonim ***** válasza:

Figyelj ha valaki tényleg szeret valakit, nem igazán vannak ár hatással ilyen dolgok, úgy gondolom.

Ez pedig elég lekezelően hangzott tőle. Tényleg furcsa.

2014. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy hatással van rá, hogy ugye mi mindenpercben beszélünk ezért is meg mivel mindig együtt voltunk ezért is nem tudott hiányolni .. és ugye hogy a nővérének a barátja tök más,és a nővére jobban hiányolja ezért borult ki.
2014. júl. 1. 10:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Talán ez is benne van a pakliban, de szerintem ne kattogj rajta, hanem kérdezz rá egyenesen nála.
2014. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük hogy hanyagoljuk ezt a témát, meg ha hazajön megbeszéljük, ugyhogy nem nagyon akarok rákérdezni.
2014. júl. 1. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!