Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen kapcsolaton hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolaton hogyan lehet segíteni?

Figyelt kérdés

Röviden ráuntunk a másikra. Túl korán kezdtük közös életet, észre se vettük, és meguntuk a másikat.

Barátnőm 18 én 21 és ő most nyárra a szüleihez utazott Németországba,meg dolgozni.

Tavaly tavasszal összejöttünk, akkor nyáron is elutazott de minden király volt, keveset beszéltünk, keveset taliztunk, nem untuk meg egymást, ő is szeretett rendesen.

Tavaly szeptemberben én suli miatt hat hónapig odavoltam, hétvégente találkoztunk, minden nagyon fain volt.

Tavasz óta szintén itthon vagyok egésznap és mindig együtt vagyunk, együtt alszunk, együtt vagyunk, élünk.

Egy ideig jó is volt, de aztán jöttek a viták, miután meguntuk a másik rigojáit.

Három hete kimet ugye külföldre, nekem több időm van így állandóan írok neki, reggel is meg egész nap beszélgetünk, mikor ráér. Láttam hogy fura.

Tegnap kijelentette, hogy honapok ota annyira nem szeret már, meg nem hiányzok neki.


Ez a tényállás. Nem kattognék rajta, ha ennyi lenne, mert akkor oké nem szeret és kész vége.


De elmondása szerint ugye ez honapok óta tart. Mielőtt kiment hagyott búcsú ajándékot, meg írt egy levelet hogy bármennyire is távol lesz, ez csak erősíti a kapcsolatot, és minden jó lesz ha hazajön.

Ha ennyire nem szeretne, akkor mi a fenéért tesz olyan dolgokat, amik nem lennének kötelezőek. Oké, lehet kiakarja húzni még hazajön,és itthon szakítani, de ezeket akkor is mellőzhetné ha nem szeretne, nem lenne köteles ilyeneket írni, mégis ezt teszi. Nem értem..


Megbeszéltük,hogy kevesebbet beszélgetünk, és én sem írok neki annyit. Mit lehet kezdeni?


2014. júl. 1. 09:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy személyesen majd.
2014. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja jo persze ha hazajön megbeszéljük majd, de hát addig se mindegy hogy hogy áll hozzá.. tehát ha most én akarok változtatni ő meg még azt se, akkor már mindegy.
2014. júl. 1. 10:33
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy értette, hogy szerinte már nem érzett semmit hónapok óta. Ez persze nem feltétlenül igaz, pusztán a jelenlegi lelkiállapotában visszatekintve a múltra érezhette úgy, hogy ő már akkor sem.

Viszont az együttélés ilyen. Kicsit ráun az ember a másikra Kell a saját privát szféra, néha egy kis idő külön. Nem külön lakásban, de neked egy sörözés a haverokkal neki egy csajbuli, hogy ne legyetek ott egymásnak. Vagy egy olyan hobbi amit nem közösen csináltok, vagy csak valami sport.

Viszont ebben a korban ha így érzi akkor ez jó eséllyel ennyi. Főleg ilyen távolságból. Szerintem inkább engedjétek el egymás. HA mégis egymással jó úgyis kiderül, ha nem legalább elváltok barátságban, harag nélkül. Jobb mint a feszkó.

2014. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ma alig alig beszeltunk. Ugy tunt hogy normalisan all hozza. Megbeszeltuk este skypeolunk hat lesz ami lesz:)
2014. júl. 1. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!