Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a msodik esély az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a msodik esély az szerelem vagy megbánás vagy csak siman esely?

Figyelt kérdés
lehet ezt igy mérni?
2014. júl. 1. 12:51
 1/5 Lilikécske ***** válasza:
Nem lehet általánosítani.
2014. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik lehet, vagy egyik sem.
2014. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
te adnal masodik eselyt? vagy a törtenettol fugg?..
2014. júl. 1. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a szakítás módjától és az érzelmektől függ.

Volt olyan, akinek harmadik esélyt is adtam, de van olyna, aki ha az utolsó nő lenne a Földön, előbb lennék homokos, mint hogy neki adjak még egy esélyt.


Csak etimológiai kötekedés: nem szeretem ezt a kifejezést, hogy "adok neki egy második esélyt". Ez úgy hangzik, mint ha ő alá lenne rendelve. Holott egy párkapcsolat két ember közös vágyairól szól. Jobban szeretem inkább azt mondani, hogy "megpróbáljuk újra".

2014. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazad van simon...csak meg nem tudom miert akar velem ujra beszelni stb.es en is szeretnek vele ess tenyleg arra is vagyom hogy velem legyen de nem tudom eldönteni hogy mi legyen.:/ lehet megprobaljuk.
2014. júl. 1. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!