Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem érdeklődik irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea Henrietta kérdése:

A párom nem érdeklődik irántam. Mit teyek? (hosszú mese odalent)

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, és picit bonyolult a helyzet. Én eléggé kötődöm hozzá, ő viszont azt mondja nem tud szerelmes lenni, bár mégis annak tűnik és úgy is viselkedik amikor együtt vagyunk. Kettesben páratlanul kedves, figyelmes, gyengéd, afféle igazi szerelmes férfi. Viszont mikor nincs velem, olykor napokra is képes lenne eltűnni.

Ő 27 éves és dolgozik, így megértem, hogy foglalt. Viszont fusztrál az a tény, hogyha én nem hívnám fel/ nem írnék neki sms-t akkor pár napig nem is hallanék felőle. (Épp most próbáltam ki, vasárnap óta nem kerestem őt... azóta nem is beszéltünk.)

Már beszltünk arról, hogyha ő nem érdeklődik, akkor el fog veszíteni. De nem szeretnék még véget vetni ennek a kapcsolatnak, több okból is: Mert nagyon kedvelem, bár tudom hogy nem fog megváltozni, És végtére is itt a nyár, jó lenne végre eltölteni a pasimmal egy kellemes vakációt.


Rá tudnám vezetni valahogy arra, hogy jobban érdeklődjön?


Mert valójában mindent megkap amire egy férfinak szüksége van, így bevallom, nehezen értem meg miért félti olyan rettenetesen a függetlenségét, mert tényleg nem mászok bele az életébe. Csak szeretném ha több figyelmet fordítana rám.

Egyébként én 21 vagyok, és nem élünk együtt, tehát tányleg nem igénylek olyan nagy teret a személyes kis világából. Csak annyit amennyit megérdemelnék.



#párkapcsolat #nem értdeklődik
2014. júl. 1. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Túlkomplikálod egy kicsit
2014. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mindig vágyik gyerektársaságra.
2014. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, lehet hogy túlkomplikálom, de egy picit fáj, hogy a páromnak, akit már-már szeretek, viszont neki 3-4 naponta jutok csak eszébe vagy még akkor sem. Nem várom, hogy naponta több órát velem töltsön, de azért egy 5 perces telefonhívásba nem halna bele... Főleg hogy tudja hogy ez nekem mennyire rosszul esik.

Vagy mégis olyan megerőltető lenne felvenni a telefont?

2014. júl. 1. 17:15
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Nem érzem magam gyereknek mellette. Ráadásul ő örül is annak, hogy fiatal vagyok, mert nem a házassággal és gyerekválalással rágom a fülét, mintha egy korabeli barátnője lenne.
2014. júl. 1. 17:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért vagy vele. Legyen egy kicsit több önbecsülésed.
2014. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg furcsa, mert szerintem az alap lenne hogy mindennap felhívjon és megkérdezze hogy vagy. Két ember ha együtt van és szereti egymást akkor ennek természetesnek kellene lennie, főleg úgy hogy még nagyon az elején vagytok a kapcsolatnak. Én úgy látom te sokkal többet érzel iránta mint ő te irántad. 25F
2014. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyanígy van a párommal...két éve!! Ne parázd túl, attól még szerethet, hogy nem mondja ki.:)
2014. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hajajajj az ilyeneket ott kell hagyni
2014. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen fiúk általában azért ilyenek,mert csalódtak 1x, voltak szerelmesek csak nehezen valják be

Ha már 1 férfi ilyen, akkor csak a NAGY szerelemnek nyilnak meg

2014. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ezt te komolyan gondolod. Rávezetni hogy jobban érdeklődjön. Nagyon naiv vagy , vagy fogalmad sincs egy hosszú távú kapcsolatról. Nem egymáshoz valók vagytok.
2014. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!