Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemnek 32évesen gyógyithata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek 32évesen gyógyithatatlan gerincbetegsége van. Ebből kifolyólag a szexuális életünk egyre rosszabodik, ahogy a betegség súlyosbodik. Egyre kevésbé kivánom vele az együttléteket, pedig nagyon szeretem, nagyon jó ember. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnánk ezt a problémát pszihikailag és fizikailag megoldani? Már szinte csak akkor vagyunk együtt, ha peteérésem van, mert gyermeket tervezünk. Nagyon nehézkesen mozog, nem is szeretném részletezni a sajnos a betegségből fakadó ügyetlenséget. Pedig annyira igyekszik, egy drága, jó ember, akármi is lesz sosem leszek hűtlen hozzá és velemaradok mindig, nagyom szeretem. Van valaki közületek hasonló helyzetben? Esetleg férfiak, akiket szintén betegség súlyt? Hogyan lehet igy harmonikus házaséletet élni? Sajnos igy csak az agyam, a tudatom szeretné az együttléteket, a testem pedig nem. Van valamilyen ötletetek? Kérem csak valóban segiteni szándékozok válaszoljanak.

2014. júl. 1. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21%
Úgy is megfogod csalni, mert minden nő egy f. éhes ribizlibokor! Már most is azon agyalsz hogy megcsalod, azért írtál ide! Szerintem vegyél egy brutáldildót!
2014. júl. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Bechterew kór? Mert az tényleg komoly.. Életmódbeli dolgok segíthetnek az ilyesmin, nem szabad megállni keresni kell a megoldást, mozgás, diéta stb. Persze csak akkor ha ilyen jellegű a probléma
2014. júl. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

"és te egy olyan lény vagy, akinek a teste az úr, ha a szíve/agya mást is akar?????

ha így van, élj együtt a tudattal, hogy választásod volt ugyan, de a testedre hallgattál."


zsenialis! nem kemeny ez, csak az igazsag! ferfi letemre minden testi dolgon felulemelkedtem ami zavart a baratnommel kapcsolatban, a lelket neztem, es ment aminek mennie kellett. kiderult sajnos, hogy hiaba gyozkodtem magam, mert fel eve volt egy kapxsolata a hatam mogott.


Gerincbetegseg: Nekem is van, volt most egy periodus amikor oldalra sem tudtam fordulni egesz ejszaka, es allandoan zavart a tudat, hogy rosszul all a csigolyam- pedig a kornyezetem szerint semmi nem latszodik. Basszus, lehet, hogy ez is benne volt?


Igaza van a kerekesszekesnek, vedd mar eszre magad. Erzelmekre nem lehet epiteni, azok ingovanyok. Legyen felelosseged, es akkor minden rendbe jon.

2014. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ha valoban elkotelezett vagy lelkileg, ahogy irtad, es "soha nem csalnad meg". nem is ertem mi a dilemmad. vagy csak erosited magadban, mert erre keszulsz? A jovoben...
2014. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!