Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan párok akiknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan párok akiknél nehezen indult be a szexuális élet?

Figyelt kérdés

Hogy, mikor, miért?


Mi lassan 4 éve vagyunk együtt és semmi nincs... nem is tudom hogy kéne "hozzáfogni". Beszélni szintén nem tudok erről, kínosnak érzem, mert engem így neveltek, ez a téma tabu volt mindig. A párom meg nem tudom hogy látja ezeket, ő sem egy bátor, beszédes ember...

Érdekelne mások hogy oldották meg az ilyesmit.


2014. júl. 1. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi is évek óta járunk, és semmi.

Eleinte ő nem akarta, most már én nem akarom, hiába nyomul.

Tudunk erről beszélni. Tudjuk, mi miatt alakult ez így, de nem tudjuk a megoldást. Kb egyáltalán nincs libidóm.

L23

2014. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi 1 hónapja vagyunk együtt a barátommal és konkrétan kb 2x szexeltünk.. de az is nyögvenyelősen mert nem tudok ellazulni... kívánom, de valahogy mégsem akarom hogy "arra kerüljön a sor"... nem tudom miért talán túlságosan megakarok felelni neki...


Én azt tanácsolom, hogy csinálj egy jó kis vacsorát, egy üveg bor mellett fogyasszátok el, így hátha feltudtok jobban oldódni mindketten. Aztán szépen lassan vetődjetek bele... Esetleg masszírozd meg, vagy ő téged csókolgasd a nyakát... utána már úgyis jön a többi... ;) Vagy esetleg keress magatoknak extra helyszín, ahol úgy érzed feldobhatnátok. Vagy vegyél valami szexi fehérneműt és azzal lepd meg.. tuti örülni fog. Bár nem írtad a nemed, de gondolom Nő vagy, ha mégsem akkor elnézést a tévedésért. Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy??

2014. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Mi is évek óta járunk, és semmi.

Eleinte ő nem akarta, most már én nem akarom, hiába nyomul.

Tudunk erről beszélni. Tudjuk, mi miatt alakult ez így, de nem tudjuk a megoldást. Kb egyáltalán nincs libidóm.

L23"


Fordulj nőgyógyászhoz, esetleg Ő tud segíteni. Fogamzásgátlót szedsz? az szokott ilyen tüneteket produkálni sajnos...


..Előző voltam és egyébként 21/L

2014. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Második: nem olyan egyszerű ez így. Ha nem kívánják a szexet, a lánynak rá kell magát erőszakolnia erre a fehérneműs kéjelgésre, márpedig ha nincs hozzá kedve, az elég kellemetlen érzés tud lenni.

A vacsora is erőltetett, pláne, ha fiatalokról van szó, akiknek nincs lehetőségük lefoglalni néhány órára se a konyhát.

2014. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dehogy, minek szednék fogamzásgátlót? Még csak az kéne... Pláne feleslegesen.

És mit csinálna a nőgyógyász?

2014. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet a hormonháztartásoddal vannak problémák. Egyébként a libidó csökkenését a stressz is okozhatja, gyógyszerek, depresszió (amit nem mindenki ismer be/fel), kapcsolati zavar, életmód, testkép zavar stb.


21/L

2014. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk igazad van #4-es...

Nem tudom sajnos mi lenne a legép-kéz-láb ötlet. Valahogy mégis csak fellehet lendíteni a szexuális életet.. Vagy lehet, hogy alapjába véve a kapcsolattal van a legnagyobb gond?! Egyébként sem kívánod a szexet, vagy csak a pároddal nem kívánod... Mondjuk én anno a volt páromat nem kívántam, ily módon a szexet sem, nem hogy vele, de mással sem jó formán..

2014. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy a nőgyógyász tudna bármit is kezdeni a hormonokkal. Vagy igen?
2014. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdemes utána olvasni az interneten is akár a csökkenő libidó miatt. Biztos sok hasznos ( de vannak hülyeségek is nyilván) infót lehet róla találni. De akár szakember segítségét is lehet kérni. Gondolok itt először nőgyógyászra, szexuálpszichológusra stb.


[link]

2014. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A B5 vitamint már sokszor halottam a "kezelésére".


21/L voltam még mindig :-)))

2014. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!