Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon gáz, hogy hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, hogy hiányzik az ex-pasim?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy 4 évig voltunk együtt, ő volt nekem az első szerelem, rengeteg dolog köt hozzá mind a mai napig. Nagyon szerettük egymást, ő pedig mindent megtett a kapcsolat megmentése érdekében. Az utóbbi hónapokban viszont történt egy s más, és ezért én a szakítás mellett döntöttem. Én pedig lehet nem hagytam magamnak elég időt, hogy túltegyem magam rajta, de belekezdtem egy másik kapcsolatba, szeretem a jelenlegi barátomat, de sokszor úgy érzem, hogy hiányzik a volt párom. Ő erről nem tud, vagy csak sejtheti, de ha megerősíteném biztos kiakadna, mert elég jól ismerik egymást...miután szakítottunk még találkoztunk párszor, nem tudom miért, akkor is talán a nagy hiányérzet miatt...most nyaralni voltunk a barátommal, de az utolsó napon felhívtam az ex-páromat, mert nagyon hiányzott a jelenléte...mit kellene tennem ,hogy végleg elfelejtsem?Nyilván nem ezt, hogy felhívom, de valami mód van rá?


23/L



2014. júl. 2. 01:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz, természetes folyamat, időt kell hagyni a "gyásznak". Ha felejteni akarsz akkor koncentrálj a jelenlegi párodra, de ha nagyon nem megy akkor inkább ne hitegesd, legyen inkább szünet, vagy legyen vége, de zárd le teljesen az exeddel, ha már végképp nem akarsz tőle semmit.
2014. júl. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az is a baj, hogy megtörtént ez a "meghalt a kutyád, de megtarthatod" dolog is, szóval neki annyira nem megy a felejtés ennyi idő után, hogy azt mondta, hogy maradjunk barátok, vagy még ha az nem is annyira, legalább haverok...én úgy érzem, hogy nem akarok tőle semmit, de túlságosan is hiányzik..
2014. júl. 2. 01:36
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező!


Te nem az vagy, aki ezt a kérdést is kiírta:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Az írási stílusod, és a probléma ugyanaz.


Akkor mégegyszer: Te nem szereted a jelenlegi párodat, mert ha szeretnéd, AKKOR NEM KÉNE MÁS. Nem tisztességes, amit csinálsz a mostani pároddal, ez egy ostioba viselkedés. Ha még mindig a volt pasid kell, akkor beszéld meg vele a dolgokat. De ez, hogy még a nyaralás alatt te a volt pasidat hívogatod, ez undorító.


Nem vagy korrekt, nagy buta ember vagy.

2014. júl. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem gaz. 4 ev eleg mely nyomokat hagy, azutan eleg nehez barmit is csinalni hogy ne arra gondolnal, eloszor vele csinaltad, vagy csak hogy vele is csinaltad.


Probalj kevesebbet gondolni ra, zard ki a kore kapcsolodo gondolatokat, ez segit kicsit. De a legjobb gyogyir az ido, es ha azt latod hogy o is tovabblepett.

2014. júl. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egyszer hívtam fel, mert ugyanarra a helyre mentünk, és sok emléket felidézett, szóval nem bírtam tovább..megbeszélni meg már túl késő lenne...meg ha ezt tenném az amolyan 2 szék közé esés...szerintem.


A kérdésedre reagálva, nem, nem én vagyok az a kérdező, de ezek szerint ez majdnem mindennapos probléma és nem csak velem történik ilyen.

2014. júl. 2. 01:38
 6/13 A kérdező kommentje:
Az idő? Ezzel az a baj, hogy jól hangzik, de semmit sem segít...tapasztalat.
2014. júl. 2. 01:40
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Akkor sem vagy teljesen normális. Te nem zártál le magadban egy kapcsolatot, és belekezdesz egy másikba. Ráadásul még hazudsz is magadnak, meg a párodnak is, hogy bezzeg te mennyire szereted, mikor te is tudod, hogy ez hazugság, csak be akarod mesélni magadnak, és a másiknak, mert nem mersz szembenézni a valósággal.


Íme, egy példa arra, hogy a nők saját maguk alatt vágják a fát, és valójában nem is ők azok, akiket bajba sodorják, hanem saját maguk sodorják bajba önmagukat.

2014. júl. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudod a teljes történetet...regényeket lehetne írni róla, de nagy vonalakban csak annyi lenne, hogy ezt a srácot ismerem már lassan 4 éve, legjobb barátom volt, amíg szerelmet nem vallott, és a barátnők bátorítására meg a szívemre hallgatva belementem vele egy kapcsolatba...még ha nem is zártam le magamban az előzőt...nem tudom mit éreztem akkor, amikor rábólintottam, de nem mondanám, hogy megbántam, azonban az ellenkezőjét sem. Meg valamilyen szinten azt is gondolhattam, hogy így majd könnyebben megy a felejtés...tévedtem.
2014. júl. 2. 01:45
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem szeretsz valakit, akkor nem kell vele lenni. Ha meg jó neked így, akkor vállald a következményeket.


Gondolom, akik lepontoztak, szintén úgy élnek mint a Kérdező, ezért tudnak annyira együttérezni vele...

2014. júl. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Fish1 ***** válasza:

Ez a cseberből vederbe tipikus esete.

Ha a kapcsolat után nincs meg a gyászidő, és nem zárod le magadban, akkor csak amiatt mész bele egy új kapcsolatba, hogy a sérült önbecsülésedet ápolgasd. Ezt te magad is leírtad, csak más szavakkal: "Meg valamilyen szinten azt is gondolhattam, hogy így majd könnyebben megy a felejtés."

Így tulajdonképpen az egész csak egy illúzió, nem szereted a mostani pasidat, hiába áltatod magad és őt is ezzel. Ez így egy vergődés lesz.

Az, hogy a mostani kapcsolatodba úgy mentél bele, hogy a barátnőid is bátorítottak, nekem azt jelenti, hogy nem is akartad igazán és bizonytalan voltál. Emellett hagytad magad befolyásolni is.

A gyászidő elmaradásának a fentiek mellett az is következménye lesz, hogy a mostani kapcsolatodban ugyanazokat a hibákat fogod elkövetni, mint a régiben. Ez azért történik, mert amíg nem zárod le magadban az előzőt és nem gondolkodsz azon, hogy az előzőben milyen hibákat követtél el, addig nem is tudsz tanulni a hibáidból.

Ha nem akarod kínozni magad és átverni a mostani pasidat, akkor szerintem önts tiszta vizet a pohárba és lépj le.

2014. júl. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!