Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy hiányzik a pasim, lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy hiányzik a pasim, lehet, hogy baj van? /lejjebb

Figyelt kérdés

már pár napja elutazott balatonra, ma írtam neki reggel smst, hogy arra ébredjen a drága, de nem írt vissza:( nem is keresett mióta elment:( ez azt jelenti, hogy nem is hiányzok neki?:( szeret-szeretem, azt mondta, hiányozni fogok neki, de a családjával, barátaival van:( már féléve együtt vagyunk

tudom hogy nincs lóvé a telóján, mert apuja nem adott neki feltöltést:( de úúúúúgy hiányzik:( még 3 nap mire látom:( (az is csak talán, mert este érnek haza, lehet másnap is aludni fog:()

nagyon vészes lenne a szitu?:(


2010. jún. 30. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Jajj ne aggódj az én barátom most ment el pont ma egy 8 napos edzőtáborba én is irok neki de ő nem tud nekem mert nincs pénz a telefonjánk és nekem is pont most merült le szóval ,de bizunk egymásban és ti is tegyetek igy biztos Ö is sokt gondol rád ahogy te is rá nincs baj :) hidd el bizots szeret
2010. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neizgulj emiatt:D

Bisztosan szeret és csak jól érzi magát de emellett tuti gondol rád is:)

ha nincs pénze szegénynek arról nem tehet,de ha hazaért bisztos megköszöni majd és megmondja menniyre hiányoztál neki:)

NE izgulj:)

2010. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat igazatok van:)
2010. jún. 30. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:

az én pasim most 2 hónapra ment el :(

Tegnap ment haza, de már iszonyatosan hiányzik :(

Neked még mindig jobb.

17/L

2010. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
jaj, bele ne halj te szegény :S
2010. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
1hónapig voltam angliába palim meg itthon volt aztán nem is emlékszem már hova ment de ő is ment vmerre asszem 1hétre.Nekünk se volt soxor pénzünk a telónkon, se net se semmi.És kibírtuk.Sztem te is kibírod ezt a 3-4 napot :)
2010. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!