Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen a legideálisabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen a legideálisabb elkezdeni egy komoly párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
A hangsúly a "komoly"-on van.
2014. júl. 2. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16
2014. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18
2014. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25-től. Az első 2 csak azt hiszi hogy ideális
2014. júl. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít komolynak?

Pár éves együttlét? Akkor pasi 20, lány 18


Egy életre? Család stb? Pasi 24-26, lány 22-24


De nagyon egyébfüggő, akik azt hiszik 16-7 évesen megtalálják az igazit kicsit el vannak tájolva

2014. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ėn nem szeretem a párTkapcsolatokat...
2014. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minimum 20. 18 év alatt pedig nem is engedném.
2014. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
#4 Nem mindenki marad szűz 25 évesen is
2014. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akár 16-18 évesen is lehet komoly a dolog de az hogy életre szóló legyen vagy több évtizedig működjön az azért nem úgy megy ám. Mert ugye ha már elkezdtek dolgozni akkor az élet eldobálhat titeket egymástól távolabbra és akkor nagyobb esély van a félrelépésre. Nekem is volt egy barátnőm 15 évesen ismertem meg én akkor éreztem hogy nekem ő az igazi, sokat is voltunk együtt, mint barátok mert ő nem volt szerelmes belém, de egy idő után belém esett össze jöttünk. Csak amikor végzett a gimiben meg én is szakmain tanultam és rá fél évvel később jelentette be hogy a szüleivel külföldre költöznek végleg. És hiába a távkapcsolat mivel tudta hogy 2-3 évig úgysem jönnek haza így szakítottunk mert nem láttam értelmét annak hogy legyen távkapcsolat mert ha szeret akkor itt marad velem vagy elintézte volna hogy nekem is legyen kint valami munkám és akkor mehessek. Ez van ilyen az élet. De így 24 évesen megtaláltam a párom még tavaly akivel elég komoly a dolog mert imádjuk egymást már részben együtt is élünk és szinte mindenben egyformák vagyunk, meg egyet értünk egymással.
2014. júl. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es, ki beszélt itt szüzességről...


Komoly, kapcsolatról volt szó, kétszer is kihangsúlyozva, hogy komoly kapcsolat. Látom ez elkerülte a figyelmed, ezért itt kiemelem a kérdező helyett, harmadszor is, hogy komoly kapcsolatot firtatjuk

2014. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem csak az életünk végéig tartó kapcsolat lehet komoly

erre pedig szerintem a 18 már ideális, de természetesen tisztában vagyok vele, hogy ezekből nem nagyon lesz házasság és hasonlók

de attól még lehet mondjuk egy 2-3 éves komoly kapcsolat is

2. voltam

2014. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!