Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy ilyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen pasi komoly párkapcsolatot akarhat?

Figyelt kérdés
Beszélek egy fiúval 2 napja a facebookon. Ő csak úgy rám írt hogy szeretne velem megismerkedni, és hogy komoly párkapcsolatot akar. De már az első nap azt írta hogy megnézne zuhanyozás közben, és kifejtette hogy én vajon hány pasival voltam eddig "úgy". L/19
2014. febr. 21. 09:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Én is megnéznélek zuhanyozás közben.
2014. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan nem!!!
2014. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Ez a kérdés volt már nem?

Ott megkaptad a választ, csak lehet neked nem tetszett

2014. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Egészen addig tartana nála ez a "komoly párkapcsolat" amíg meg nem kapott.
2014. febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Alex Lion ***** válasza:
90%
Szerintem akivel 2 napja beszélsz, és már is benyög egy ilyet, semmi komolyra ne számíts. Vagy unatkozik, vagy "mást" akar :/ Persze ez csak az egyéni véleményem
2014. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

tényleg volt tegnap este...


Jó,figylej, akkor azt mondjuk, hogy komolyat akar, csak ne kérdezed meg többször...

2014. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha a komoly párkapcsolat alatt azt érted, hogy egyszer-kétszer jól meghágna, akkor igen, komoly párkapcsolatot akar.
2014. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én is ugyan így gondolom hogy hazudik, csak gondoltam kikérem mások véleményét. Amikor írtam neki hogy miért ír ilyeneket akkor azt mondja hogy csak viccel, de én ezt nem veszem be.
2014. febr. 21. 09:34
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha valóban komolyabban akarna nálad próbálkozni, akkor nem viccelne ilyenekkel.
2014. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nézd... kb 80%, hogy csak dugni akar egyet.

20% meg hogy egy tapló.

Egyikkel se járnál jól.

Aki tényleg komoly kapcsolatot akar, sőt, egyáltalán akit a testeden kívül más is érdekel, az nem arról fog faggatózni ismerkedés címén, hogy hányan jártak már benned.

2014. febr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!