Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex gumi nélkül?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteget agyalok azon, hogy milyen érzés lehet gumi nélkül szexelni. Sajnos ingyenes szexre nincs lehetőségem és már valószínűleg nem is lesz soha (30 fölött vagyok, a fejem nem egy szépségideál és kicsit kopaszodok is), prostiknál pedig senki nem vállalja gumi nélkül. Arra lennék kíváncsi, hogy jelentős különbség van -e a kettő között, vagy kb ugyanolyan érzés? Mert szerintem csak úgy natúrban sokkal élvezetesebb lehet.
2014. júl. 2. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sokkal másabb.. érzed a lányt
2014. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gumiban olyan, mint zoknival a nyelveden fagyizni.
2014. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A prostik okosabbak, mint te, nemhiába van tapasztalatuk.
2014. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már gondoltam arra is, hogy elutaznék pár hétre pl. Thaiföldre, hátha ott rá lehetne venni egy hivatásost, hogy gumi nélkül bevállaljon, de az nem lehet túl biztonságos, ki tudja mit szednék össze. Egyszerűen nem tudok mit tenni, nem lehet kiírtani ezt a rohadt ösztönt, jól megvert az isten.
2014. júl. 2. 10:25
 5/12 anonim ***** válasza:
majd valami Thaiföldi 220 cm magas csaj fog megverdesni a farkával
2014. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az egész óvszer egy szívás.
2014. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Rosszlanyokon talalhatsz olyan csajt aki bevallalja gumi nelkul, ha igenyes vagy.


Amugy nem tudom mit keseregsz, en 21 evesen kopaszodom eleg durvan, nem vagyok tul vonzo, kicsit kover is, es megis sikerul egy-egy csajt felszedni...

2014. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Andrea Henrietta ***** válasza:

Én nő vagyok, de én is érzem a különbséget az óvszer nélkül. Gumival mindíg kidörzsöl és ha hosszúra nyúlik az aktus, akkor utólag fáj is picit.

Szóval ha nekem ennyivel másabb, akkor a férfiaknak is az.


Keress egy feleséget/ varátnőt és próbáld ki. Az hogy 30 fölött vagy még nem akadály.

de prostiknál tényleg ne próbálkozz gumi nélkül.Veszélyes.

2014. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gumi nélkül jobb a szex szerintem, de sose csinálnám olyannal akiben nem bízom.


Szóval amíg csak egyéjszakázok addig gumi gumival... :(

2014. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Keress egy feleséget/ varátnőt és próbáld ki. Az hogy 30 fölött vagy még nem akadály."


A kor lehet hogy nem akadály, de sajnos közel sem olyan az arcom, mint egy modellnek, emiatt a feleség / barátnő mint lehetőség egy életre kilőve, ha eddig nem ért hozzám senki ingyen akkor nem hiszem, hogy 30 fölött bárki rám fanyalodna.


"Rosszlanyokon talalhatsz olyan csajt aki bevallalja gumi nelkul, ha igenyes vagy."


Nem vagyok dagadt vagy igénytelen, ezzel nincs gond. Mindegy, próbálkozom tovább, hátha valamelyikkel sikerül összehozni. Csak utána lehet, hogy még jobban rákattanok, de nem akarok úgy meghalni, hogy a rohadt fejem miatt nem próbálhattam ki ezt a dolgot.

2014. júl. 2. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!