Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 évesen elhagytam a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen elhagytam a párom. Már nem is fogok normálisat találni? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Hazudott és átvert többször. Már nem bírtam Olyan párt szeretnék akinek vannak ambíciói és céljai. Nem a tv előtt vakarja a hasát. Létezik még ilyen? Vagy minden normálisnak van barátnője.

2014. júl. 2. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Létezem igen, bár hogy normális-e az jó kérdés:D


Egyébként én is ezt éltem át pár éve, de aztán elmúlt a rossz érzés, miért ne találhatnám meg a megfelelő lányt.Szóval nyugi, semmi sincs veszve:)


26/f

2014. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Találni fogsz normálisat!!!
2014. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A korod miatt gondolod? Szerintem igen, én is ennyi vagyok. Az tény, hogy egyre jobban fogynak a jók, de szerintem nem teljesen 0-ra. Szerencse kérdése:)
2014. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, a korom miatt
2014. júl. 2. 12:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is 26 vagyok, fiúban. Szarrá csalt, elküldtem a halál fsazára és most már több mint egy éve egyedül vagyok. Hasonlóan érzek, mint te... Minden normális lánynak van már barátja/férje ebben a korban.
2014. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem foglalt mindenki, fogtok találni, ezen ne aggódjatok, mert van egy csomó szabad célszemély :) Amúgy sincs értelme egy rossz kapcsolatban lenni, így legalább van esélyetek találni valakit. 28f
2014. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Te normális vagy??

26 évesen?

Ezt mond majd 56 évesen.


Baromira sok lehetőséged van még az életben, mintha 100 éves lennél.


De ami biztos az az , hogy nem vagy teljesen 100-as ha ilyeneket kérdezel.

2014. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem 26 évesen hagytak el (én is lány vagyok) 3 hónappal a szakítás után találkoztam egy férfival, akivel barátságból szerelem lett, már egy éve vagyunk együtt és rá ki merem jelenteni, hogy ő az igazi. Így utólag örülök, hogy az előző párom szakított velem, mert megismerhettem őt. :)
2014. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis nagyon fogynak a szabad jopasik 30 korulre.

Ok, annyira nem, miny regen, mert egyre kesobb akarnak megallapodni, ami egyben jo, es rossz hir nekunk noknek.


Az as igazsag, hogy en nagyon keves olyan pasit latok, mint amirol irsz kerdezo. Az ismeroseim is inkabb ez a kategoria. 29 eves, eljar dolgozni, hazamegy pizza- szamitogep. Vagy a rosszabb pizza-drog-szamitogep. De ha csak eljar dolgozni, es a jovore nem gondol, bocs, de nekem az se eleg. Mert lehet, hogy most jol elvan a fizujabol egyedul, de csak egyedul!!! Erre szoktatok amugy gondolni, hogy gyerekkel sokkal tobb bevetelre lesz szukseg?


En meg raadasul rohadtul kilogok a korosztalyombol :'( Majd talan, ha ujra egyetemen leszek talalok valakit...

2014. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet h eddig rosszul választottam, de remélem találok okos fiút :)
2014. júl. 2. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!