Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha van egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van egy lány, akivel régen nagyon jól megvoltunk, de Ő nem bízik, hogy lehetünk újban jóban?

Figyelt kérdés
Találkozni sem akar, beszélgetni sem akar, semmit sem akar, mert nem bízik az egészben, de én nem hagyhatom a kapcsolatunkat veszni, én érzem, mélyen, hogy ezt meg lehet oldani, és az se baj, ha egyedül kell az egészet feltámasztanom a hamuból, mert megéri. Az se baj, ha nem tesz semmit, csak engedné, hogy tegyem a dolgom. Hogy csináljam, mit csináljak?
2010. jan. 5. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez milyen kapcsolat? Baráti vagy szerelmi kapcsolat?

Ha ő nem akarja,akkor nagyon nehéz lesz bármit is tenned.Elárulod az okát,hogy miért romlott meg a viszonyotok? Lehet,hogy egy bocsánat kérés segítene...

2010. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerelmi, baráti keveréke. Ha létezik ilyen. Kértem bocsánatot, nem egyszer, kiengesztelni is próbáltam, meggyőzni is, most azt tervezem, hogy elmegyek holnap sulija elé, és megpróbálok beszélni Vele.

Attól romlott meg a kapcsolat, hogy sajnos nem mondtam igazat, elég apró dolgokban, de így volt. És hogy néha nagyon féltékeny voltam.

2010. jan. 5. 23:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Sok szerencsét hozzá,hátha megbékél.De mindenképpen tedd hozzá,hogy tudod mit hibáztál és ilyen többet nem lesz.

Nem akarlak elkeseríteni,de az is lehet,hogy van már neki más a képben,ezért sem hajlandó fogadni a bocsánatkérésedet,mert így nem kell magyarázkódnia és neki szakítani.Ne legyen igazam,tényleg azt kívánom,hogy minden rendbe jöjjön!!!

2010. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lehetséges, lehetséges.

Az a baj, hogy pont az ilyen meglepetésekből is volt probléma, hogy kimentem a sulijához, szó nélkül, bejelentés nélkül, de nem tudok mit tenni... Nem nagyon hallgat meg sehogy sem másként.

2010. jan. 5. 23:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: és ha elmennél hozzájuk? Akkor kettesben beszélgethetnétek.Szerintem nem szereti a magánéletét az osztálytársai elött tárgyalni és ha nem szereti az ilyen meglepetéseket,akkor tényleg ne tedd,mert ezzel csak olajat öntesz a tűzre.

Remélem meg fog hallgatni!

2010. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A baj, hogy nem egy városban lakunk. Bár nincs túl messze a lakhelye, majd meglátom. Alapból úgy akarok Vele beszélni, hogy nincsenek ott barátnői. Legrosszabb esetben felszállok arra a buszra, amivel haza szokott menni. :) Ha bejelentem, előre, biztos nem egyezne bele, ez a baj az egészben. Nem akarom zaklatni, de nem akarom annyiban hagyni a dolgokat. Megpróbálom megbeszélni Vele, ha nagyon nem akar meghallgatni, akkor lesznek a nagyobb gondok. Egyébként köszönöm.
2010. jan. 5. 23:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nemet mondot akkor békén kell hagyni. Ha ő nem érez irántad semit márpedig nem érez, a fejedtetejére is állhatsz az érzéseit nem irányithatod.

Ne zaklasd keres valaki mást.


"Találkozni sem akar, beszélgetni sem akar, semmit sem akar, mert nem bízik az egészben" ez NEMet jelent fogad el.

2010. jan. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"ha nagyon nem akar meghallgatni, akkor lesznek a nagyobb gondok" mégis hogy érted? Ne legyél már ennyire erőszakos.
2010. jan. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De itt a lényeg, hogy érez, csak merni nem mer.
2010. jan. 6. 07:42
 10/10 A kérdező kommentje:
Hírek: nem volt a sulijánál. 2 órát álltam az esőben, de nem volt ott...
2010. jan. 6. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!