Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki nem minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki nem minden nap beszél a barátjával/b. nőjével?

Figyelt kérdés
kimarad pár nap h neten sem és telefonon sem amíg nem találkoznak
2014. júl. 2. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:

igen. Csak akkor hívjuk egymást ha nagyon kell. De nem írogatunk egymásnak minden nap, és nem hívogatjuk egymást. Enélkül is érezzük a másik iránt a szeretetünket és gondolunk rá, vágyakozunk utána.


Az nekünk túl sablonos és semmit mondó, hogy klisékkel lőjük el a mondanivalóinkat. Akkor keressük egymást, ha van érdemi információ, vagy van valami szép és különleges gondolatunk. Máskor nem.

2014. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Telefonálni sosem szoktunk, neten meg általában felváltva írunk egymásnak hosszabb leveleket, egy nap én, ő másnap válaszol, aztán én másnap... Néha kimarad 1-1 nap ha épp aznap nem fejezte be valamelyikünk a levelet, akkor csak este váltunk 1-2 üzenetet arról, hogy aznap már ne várja a másik, hogy írjunk. Aztán nagyjából ennyi. Ha történt valami tényleg említésre méltó aznap akkor azt is megírjuk egymásnak de ilyen ritkán van, a céltalan csevegést ("mizuka?" "semmike." "hogy vagy?" "jól.") meg szerencsére egyikünk sem szereti igazán.
2014. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

No. 1, nem ngyon értelek.

Az miért klisé, ha megkérdezed a másiktól ,hogy telt a napja? Én ürességet éreznék, ha este úgy feküdnék le aludni, hogy azt sem tudom, él-e, jól van-e, nem rosszkedvű-e, mi van vele. Akit szeretek, annak érdekel a sorsa, az, hogy boldog-e stb.

2014. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem érzek ürességet ha nem kérdezem meg hogy telt, a napja, mert tudom, hogy telt a napja.
2014. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


+1

Én is tudom, hogy telik a barátom napja és ő is tudja hogyan telnek az enyéim. Felesleges minden nap meghallgatni egymástól tök ugyanazt.

2014. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, heti 3-5 napon találkozunk. A többi napon sosem hívom telefonon, sosem írok rá. Erőltetettnek érzem, mert valójában olyankor nem érdekel, mi van vele. Magyarázat lejjebb:


3:

Akkor minden nap beszélsz a szüleiddel, nagyszüleiddel, testvéreiddel, minden családtagoddal és a legközelebbi barátaiddal is, akiket mind szintén szeretsz? Csak mert szeretsz valakit, állandóan beszélni kell vele naponta?


Nem.

2014. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szüleimmel és a párommal naponta beszélek, igen. A többiek azért annyira nem közeliek, hogy minden rezdüléskről jó tudni. Azt persze tudom, hogy fog telni a napja, milyen programja lesz, pl .dolgozik, orvosi vizsgálatra vagy baráthoz megy, de azt nem tudhatom, végül jól érezte-e magát, minden rendben volt-e stb.
2014. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hmmm... hát én mindig úgy voltam vele, hogy tudom, hogyan éli meg ezeket a dolgokat. Nem kell neki elmondani. Ahogy már ő is tudja, hogy nem örülök, ha ott ülök az orvosi váróban és jobb híján unalmamban bárkivel elszórakoztatom magam.


Ahogy én is tudom róla, hogy hol érzi elemében magát és hol nem.


Nem szoktuk minden rezdülésünkről tudósítani a másikat.

Viszont sokat szoktunk egymásra gondolni. Leginkább akkor beszéljük meg a dolgainkat ha együtt vagyunk. Amúgy nem.

2014. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez unalmas fecserészés? Nem azt mondtam, hogy a váróban felhívom, és ha 1,5 órát ülök az SZTK-ban, akkor másfél órán keresztül beszélünk a semmiről. De ha aznap orvosnál volt, biztos megkérdezem tőle este, hogy mit mondott a doki.
2014. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt amit az utolsó mond ez pont az érdemi információ tárgyköre. Szóval ez nálunk alapvető, hogy erről tájékoztatjuk a másikat.
2014. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!