Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek el rontanánk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el rontanánk a barátságunkat?

Figyelt kérdés
van egy nagyon jó lány barátom és nagyon jóban vagyunk, mindent meg beszélünk egymással rég óta ismerjük egymást és egyszer volt hogy levetkőzött előttem és akkor még járt valakivel de akkor velem akart szexelni de én akkor mondtam hogy ne mert ott a pasija de azóta már szakítottak és mostanság is volt róla szó hogy szexeljünk és nem tudom hogy most belemenjek e mert nem akarom hogy emiatt ne legyünk jóba...szerintetek ez mindent el rontaná ha szexelnék vele????
2014. júl. 2. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ront az el semmit,meg fogod bánni ha most kihagyod ezt az alkalmat.
2014. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Igen, tönkre menne.

Sokkal jobban jársz, ha szólsz neki szépen, hogy írjon nekem és majd én kielégítem a szexuális vágyait, ti pedig lelkizhettek közösen :)

2014. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ első válaszoló és most nem hagyom ki az alkalmat mert a múltkorit meg bántam
2014. júl. 2. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmmm szivesen,de jól lepontoztak érte..:-)
2014. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 g.kiki94 válasza:
Én úgy érzem ezt már eldöntötted :D amúgy ha jól esik csináljátok, ha megvan a vonzalom, akkor már úgysem lesz olyan a barátság mint kéne, és ki tudja mi lesz belőle :)
2014. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!