Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tonkre teheti a baratsagunkat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tonkre teheti a baratsagunkat? reszletek lent.

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jo fiu baratom.. az elmult kb 8 hetben legjobb baratok lettunk. szinte mindig egyutt vagyunk, egymasnal alszunk meg ilyenek.

egyik ejjel majdnem lefekudtunk egymassal. aztan abba hagytuk , mert attol felunk, hogy megszakad a baratsagunk. vonzodunk egymashoz csokok is vannak. ti mit gondoltok? eleg erosnek tartjuk a baratsagunkat hogy tobb legyen mint baratsag megse szerelem... ti kockaztatnatok? ha igen hogy kezdemenyeznetek? vagy mit csinalnatok? (lany vagyok.)


F/20

L/17



2014. máj. 5. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Abbahagytuk alatt mit értesz? Közös döntés, vagy inkább csak egyikőtök állította le a másikat?
2014. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kozos dontes volt.
2014. máj. 5. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Én összejöttem a legjobb barátommal, aki lány (én fiú vagyok, csak úgy látom itt már egyre többször kell ezt tisztázni). Nálunk is ez volt, hogy nem tudtuk eldönteni hogy mit akarunk. Vagyis inkább a barátnőm nem tudta, én meg tepertem nála:D Ő is attól félt, hogy rámegy a barátságunk. Összejöttünk aztán minden tökéletes azóta (2év). Szerelmesek nem vagyunk, de én nem gondolom, hogy az fontos. Csak meghülyíti az embert. Inkább olyan az érzés, mint ami a szerelem után van, és persze vonzalom meg minden ilyesmi van. Én úgy kezdeményeztem, hogy megcsókoltam. Csak naponta meggondolta magát ez volt a gond. De 1 hónap után már nem volt gond ezzel. Úgyhogy én azt mondom hajrá.
2014. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!