Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban, pár hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban, pár hónap együttlét után meghívnátok a párotok ballagásra vagy szalagavatóra?

Figyelt kérdés

Nálunk szó sem esett ilyenről és kicsit rosszul esik, mintha nem vállalna fel, szégyellne,de valószínüleg csak én fújom fel a dolgot.

18/L


2010. jan. 6. 09:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly december közepén jöttünk össze, és január közepén volt a szalagavatója, meghívott és be is mutatott a családjának. Akkor láttuk egymást másodszor(!) élőben, előtte csak egyszer volt randink, meg telefonon beszélgettünk sokat, mert messze lakunk egymástól. Nem akarlak elkeserítni, de szerintem ez evidens lenne, hogy meghívjon, ha együtt vagytok.
2010. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
mi áprilisban jöttünk össze,3 vagy 4x láttuk egymást,de evidens vvolt,hogy jön a ballagásomra...család összes tagját megismerhette,dédimamától kezdve a kiskutyáig:D meg is lepődött,hogy jó nagy család,voltunk vagy 60an
2010. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
mi együtt vagyunk 5 hónapja és a családja azt se tudja,hogy barátnője van.. kicsit furcsának találom,de ezen kívül minden rendben.Csak ez az érzés,hogy mintha nem akarna felvállalni,arra is gondoltam,hogy van valakije rajtam kívül, csak ott helyben :(
2010. jan. 6. 09:31
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapja, és nem hívott meg? Ez már elég nagy gerinctelenség, ha komolyan gondolja. Mikor lesz az a ballagás? Nem lehet, hogy meg fog hívni, csak még nincs meghívó?

Szerintem ha tényleg nem akar elhívni, és ennyire nem akarja felvállalni a kapcsolatotokat, akkor hagyd ott. Neki hogy esne, ha te nem mondanád el senkinek, hogy együtt vagytok?

2010. jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
engem bnőm 2 hónap után elhívott szalagavatóra...
2010. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk én anno akkori páromat nem hivtam,evidens volt,hogy jön (nem ismerte a családomat még,vagy 2 honapja voltunk együtt,meghivót eg csak az kapott akinek muszáj volt adni)

most jelenlegi párom diplomaosztoja volt nemrég,ő se hivott engem,evidens volt,hogy megyek vele,családdal kicsit megünnepelni

se meghivo,semmi,csak kézenfogott,hogy menjünk (bár itt csak a nagyszülőket nem ismertem még,meghivo meg egyáltalán nem is volt)

2010. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

5 honapja?

hogy találkoztatok eddig?

hány éves?

2010. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Hát én is meghivnám. Szerintem akarattal nem hivott..persze ha kesobb lesz jóval akkor van még ideje. De lehet h van ott is egy barátnője, ha nem akar meghivni..
2010. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
én meghívtam és eljött
2010. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

egyszer ő jön,máskor én megyek hozzá. A szalagavatója 3 hét múlva lesz.Én pedig meghívnám fordított estben,szóval nem tudom mi van,de lehet mondani fogom neki.

köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. jan. 6. 10:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!