Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Távkapcsolatban 6 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban 6 hónap után korai az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Aki távkapcsolatban élt együttélés vagy házasság előtt, mennyi idő után költöztetek vagy házasodtatok össze? 2-3 hetente találkozunk, de szeretném megkérni a barátnőm, kezét, csak bizonytalan vagyok, hogy nem fogja-e korainak tartani. Mindketten felnőttek vagyunk. Az összeköltözéshez nagyon sok mindent fel kellene adnunk, de én biztos vagyok benne, hogy ő az igazi és úgy érzem, hogy ő is biztos ebben.
2010. jún. 6. 21:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

szerintem korai..előbb próbáljátok ki, hogy bírjátok-e egymást összeköltözés után...


ha meg eljegyzed, akkor nyilván nemsokára esküvő, utána se költöznétek össze? nem értem...

2010. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Korai, mert ennyi idő alatt és ilyen ritka találkozásokkal nem ismered őt.
2010. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
szerintem ez sülhet el jól és rosszul is. A nagybátyám és a nagynéném (40 év körüliek most)20 éve levelezéssel ismerték meg egymást. Nagybátyám volt egy esküvőn, ahol megtetszett neki egy csaj, aki azt mondta, hogy őt nem érdekli, de ott a nővére... Találkozott a nővérével, majd leveleztek. Esküvő előtt kb. havonta találkozhattak. 1 éven belül össze is házasodtak és vagy 20 éve boldog házasságban élnek. 4 gyerekük lett. Szóval nekik bejött! :)
2010. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
szerintem nagyon nagyon korai
2010. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Esküvő előtt összeköltöznénk valószínűleg (utána biztosan:)), csak ahhoz valamelyikünknek fel kellene adnia a munkáját és költöznie is kellene. Most 200 km-re élünk egymástól, mindkettőnknek a munka, ami egyelőre még külön városhoz köt bennünket.
2010. jún. 6. 21:57
 6/34 anonim ***** válasza:

Az összeköltözés és a házasság között nagyon sok különbség van! Szerintem kérd meg, hogy költözzetek össze, de az eljegyzést még hanyagold...

Még ráérsz az ilyenekre, amikor tényleg megbizonyosodsz róla, h valóban ő az igazi. Tudod lakva ismerszik meg az ember, ne adj Isten kiderülhetnek róla esetleg olyan dolgok is, amik annyira nem tetszenek benne... Én is azt hittem "távolról" a volt pasimról, hogy ő a nagy Ő, de később kiderült (másfél év után!!), hogy nagyon különbözőek vagyunk és közös megegyezéssel szakítottunk!

Várj még vele, hiszen nincs veszteni valód! :) Ha még 1 év után is így érzel, akkor már biztos lehetsz benne, h ő kell neked! :)

Egyébként, ha feltetted ezt a kérdést, akkor valamilyen szinten te magad is kételkedsz benne...:P

21/L

2010. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Korai egy kicsit, de maga az elgondolás nagyon édes. :) Ismerkedjetek még szerintem. De ha Te minden porcikáddal úgy érzed, hogy Ő az igazi, és egy szemernyi kétely sincs Benned, akkor hajrá! Szorítok Nektek! Sok boldogságot a jövőben! :)
2010. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nem, én teljesen biztos vagyok benne, csak azt nem tudom, hogy neki nem lenne-e korai. Én nagyon szerelemes vagyok, ő az óvatosabb, sérültebb a kapcsolatoktól, de tudom, hogy ő is nagyon szeret. Eljegyzés nélkül nem szeretnénk összeköltözni, ez mindkettőnknéál alap. Kérlek ezért ne szóljatok be, ebben mindketten biztosak vagyunk.
2010. jún. 6. 22:03
 9/34 anonim ***** válasza:

Csodaszép gesztus! DE nem tudod milyen vele élni, milyen ő a mindennapokban. Eljegyezni valakit komoly dolog. Ha nem megy akkor vissza az egész, s majd másnak kéred meg a kezét, s így tovább. Láttam ilyen srácot, aki több lánynak is megkérte a kezét mert annyira szerelmes volt. Később már nem volt értéke az általa adott gyűrűnek.

Az életet együtt próbáljátok meg, s koronázd meg egy gyűrűvel amikor úgy érzed, s az esküvő lesz magam a csoda. Szerintem ez a sorrend a helyes, de nem én élem az életed. :)

2010. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Hát ha így áll a dolog, akkor végülis mindegy, hogy most, vagy fél év múlva kéred meg a kezét... távkapcsolatban nem lehet megismerni igazán a másikat ( a szokásait, a saját kis dolgait, a rigolyáit, különböző igényeit...) , ész azt írod, eljegyzés nélkül nincs összeköltözés - szerintem akkor jöjujön az eljegyzés, és HA ESETLEG jönnek a problémák, akkor jöjjenek mielőbb, ne 2 év udvarlás-távkapcsolat után!
2010. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!