Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban, pár hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban, pár hónap együttlét után meghívnátok a párotok ballagásra vagy szalagavatóra?

Figyelt kérdés

Nálunk szó sem esett ilyenről és kicsit rosszul esik, mintha nem vállalna fel, szégyellne,de valószínüleg csak én fújom fel a dolgot.

18/L


2010. jan. 6. 09:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
én is ettől félek,hogy van ott is valakije azért nem akar senkit tudatni a létezésemről, se meghívni. :S
2010. jan. 6. 10:50
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

egyszer ő megy,egyszer te mész...

családja akkor hogy nem tudja,hogy van barátnője?

gondolom nincs saját lakása,akkor hogy?

2010. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
csak egyszer voltam náluk lakásban,amikor szülei nem voltak otthon.A lényeg,hogy kb 'titkol'.Természetesen így még én se hoztam el hozzánk.
2010. jan. 6. 10:55
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

hány km van köztetek?

hány éves vagy?

milyen kapcsolat ez igy? miért titkol téged?

van ennek értelme?

ha találkoztok,akkor csak vagytok valahol,aztán este haza mindenki?távkapcsolatnál ez érdekes

2010. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

jah,bocs,most látom,h 18 vagy

te csak jövöre ballagsz?

2010. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

több mint 100 km.

ezen kívül minden szép és jó..

igen így van ahogy mondod,de néha kettesben is vagyunk lakásban,de ez hosszú :S

igen,én majd csak fogok

2010. jan. 6. 11:11
 17/23 anonim ***** válasza:
73%

minden szép és jó?

lassan fél éve együtt vagy ugy egy pasival,hogy nem akar hazavinni ugy ha otthon vannak a szülei

nekem ez sántitana nagyon

2010. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
na ezért is írtam..mert nagyon zavar és fogalmam sincs,hogy most akkor mi van.
2010. jan. 6. 11:30
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

mondd ne,ki,hogy következő hétvégét végig szeretnéd vele tölteni,és náluk aludnál...

reakciojábol kiderül minden

2010. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
ezzel az a baj,hogy van hova vinnie ahol kettesben lehetünk és ott aludhatunk,úgy már voltam nála.
2010. jan. 6. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!