Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én el akarok menni másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én el akarok menni másik városba egyetemre, de a barátom nem akarja? Mi legyen?

Figyelt kérdés

Pécsre szeretnék menni. a barátom hülyeségnek tartja az egyetemet. Ő "büfé szakon" végzett, és most minimálbérért dolgozik. Azonkívül úgy számítja, hogy egy év múlva el tud menni albérletbe, és megkért, hogy költözzem hozzá. Azt is mondta, hogy ha miután leérettségiztem, tud nekem munkát szerezni, ahol ő dolgozik. Mert így többet lehetnénk együtt.

Én 19, ő 27


2014. júl. 3. 12:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne cseszd el az életed miatta. Menj egyetemre, komolyan.
2014. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom, én a helyedben csak azt csinálnám amit én szeretnék, végülis az egyetem,ottani végzettséged meghatározhatja az életed (sőt)

sose értettem az ilyen dolgokat, h valaki csak azért nem megy el valahova tanulni, mert a párja megkérte rá...eléggé önző dolognak érzem, és a párja olyankor csak magával foglalkozik, arra nem is gondol (v nem érdekli), az illető elszúrhatja így az életét...

2014. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Csalódott és defetista lett a barátod, ezért nem akarja, fél attól, hogy te jobb leszel nála. Szarj rá 7 emelet magasról és menj egyetemre, ő meg használjon vazelint, mielőtt feldugja a seggébe a bölcsész diplomáját.
2014. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Menj egyetemre.

Rettentően nagy hiba lenne rá hallgatnod!!!

Inkább egy buta fiúval menjen gallyra a kapcsolatod amiben ő egy önző fél, mint az életed!

2014. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Pasik jönnek-mennek az életedben, de egy jó végzettség életed végéig elkísér. Ha otthagy az aktuális pasi, aki nem is szeret igazán, ha nem támogat teljes mellszélességgel az álmaid megvalósításában, akkor majd verheted a fejed a falba, hogy miért nem tanultál, mikor még volt rá lehetőséged.
2014. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Hol laktok most? Milyen messze lennétek egymástól? Most felvételiztél? Mit szeretnél tanulni? Nem lebeszélni akarlak, hanem segíteni észérveket találni, amivel meggyőzheted a barátod :)
2014. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Pécsre szeretnék, dietetikusnak, vagy gyógytornásznak, mi a Dunaántúli-dombságon lakunk ( várost nem mondok)
2014. júl. 3. 12:56
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is azokkal értek egyet, akik az egyetemet javasolják. Ha valóban szeretitek egymást, kibírjátok hogy csak hétvégén találkozok.

Ha őt választod és ne adj isten 30 éves korodban teljesen megutálod és szétváltok, nagyon fogod sajnálni hogy nem olyan szakon végeztél, amit szerettél volna.

2014. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Észérv: "Ha tényleg szeretnél, akkor támogatnál abban, hogy megvalósítsam az álmaimat."

27 évesen persze azt szeretné, ha te lennél a háttérországa, és ebben hátrány az, ha egyetemre jársz. Ezért nem jó ilyen idős korban a 8-9 év korkülönbség. Neked még tanulnod kell, élvezni az életet, szórakozni, bulizni, nem besavanyodni a munkahely-pasi-háztartás háromszögben forogva.

2014. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Menj egyetemre, nem is tudom felfogni hogy lehet valaki annyira önző, hogy ennyire befolyásolni akarja más életét.

Előtted még ott az élet, neki nem vált be az egyetem, de neked még simán jó lehet, szóval ne mondj le az elképzeléseidről a "barátod" miatt.

2014. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!