Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondanátok meg a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondanátok meg a barátotoknak, hogy 8 hónapra külföldre utaztok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ugy hogy 8 hónapra külföldre utazok
2014. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám, hogy miért döntöttem igy és 8 hónap nem is tul hosszu, és megbeszélnénk a kapcsolattartást, esetleg meglátogathat. Az más kérdés, ha egyben meg is akarod szakitani vele a kapcsolatot.
2014. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
képzeld csak 8 hónapra nem két évre utazom el!!!
2014. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezd el csomagolni, 8 hónap múlva jövünk haza.
2014. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Hát öregem ez jó szar...az én pasim telefonon közölte...mondtam, hogy jó, most tegyük le egy kicsit, elszívok egy cigit és majd visszahívom...jól kibőgtem magam, visszahívtam, jó pofát vágtam, megbeszéltük, hogy így kibírjuk cunci, meg úgy kibírjuk cunci...majd kiment és idővel meg is csalt...úgyhogy szakítottam vele...remek volt, mondhatom...

Ebből tanulva, soha a büdös életben nem lennék együtt olyan pasival, aki távol van...nem azért mert attól tartanék, hogy megcsal...megcsalhat itthon is...de nekem kell az, hogy itt legyen, hogy kézzel fogható legyen, hogy ne skype-on meg telefonon tartsuk a kapcsolatot...köszönöm szépen a "papíron van pasim" típusú kapcsolatot...

2014. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*kezdj
2014. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8 hónapra külföldre utazom
2014. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Leginkább négyszemközt, nyugodt helyen.


#5 Ellenpélda: haver nyert fél éves külföldi ösztöndíjat. Barátnő rinyált, hogy ő nem bírja ki nélküle, hogy tehet ilyet, ha szeret nem megy ki és nem elég napi 2 hosszú skype beszélgetés és tele fogja bőgni a kispárnáját és ő bele fog halni és kész! Haver arra jött haza, hogy a barátnője megcsalta.

2014. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Meg is érdemli, hogy megcsalják aki kimegy és nem viszi magával a párját....
2014. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!