Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret? Ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret? Ha igen mennyire? 10-es skála

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok és kb egy-két hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Az év első pár hónapjában nem jöttűnk ki túl jól, de aztán egyre többet beszélgettűnk, egyre több témánk lett, elkezdtűnk játszani is. Nemsokkal utána derűlt ki hogy van valakije akivel szakított és én segítettem neki hogy sikeressen szakítson. És még egyéb dolgokban is. nagyon sokszor mevígasztaltam és megnyugtattam. nemsokra rá, egyre többet voltunk együtt a suliban is skypen is, beszélgettűnk játszottunk, volt hogy egész este. aztán hetekre rá bemutatott a barátnőjébek, igaz skypen, de láttam a profiljár facen. pár hónapra rá jöttek az ölelések, fültővakargatás, összebujás, kézfogás, majd egy séta végefelé megvolt a csók is, ami aztán egyre többszőr volt. majd egyszer csak egy hónap múlva órán egy levélben bevallotta hogy belémestt, persze én már hamarabb, csak féltem elmondani mert amikor rákérdeztem még régebben arra hogy mit szolna rá ha beléesnék azt monta pánikolna mert túl jó barát vagyok és félne hogy tönkretenné a barátságot. a vallomás után mégtöbbet voltunk együtt, a kedvemért bejön nulladikra, sétálgatunk. hóapokra rá bevalottam neki hogy biszex vagyok, azt mondta ezzel semmi baja, ugyugy szeret. inentől nyári szűnet. na hetekre rá egyre többet ment el setálni a barátnőjével, futni. azt mondta pl hogy temetésre megy(szombaton). lehet hogy le akar koptatni, vagy talált mást? szerintetek szakítani akar velem? vagy igazat mond, csak én túlzom el?
2014. júl. 4. 04:47
 1/4 A kérdező kommentje:
egyébkén azt kifelejtettem hogy mindíg cukinak tartott, volt amikor cicafiunak hívott
2014. júl. 4. 04:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Középiskola? Inkább ovoda... :D
2014. júl. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
naaaa kicsit gyerekesek vagyunk. ez olyan nagy bűn??
2014. júl. 4. 05:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Há párkapcsolatosdit akartok játszani, akkor igen...



A szeretetet nem lehet skálán mérni, ezt sűrgősen felejtsd el.


Egybként szerelemmel lehet egyáltalán nem szeret, és ezt még csak nem is tudja.../ én is azt hittem középiskolásként, hogy mennyire szerelmes vagyok, aztan amikor tenyleg az ettem, tudtam meg,hogy azok az érzések az igaz szerelmtől mennyire távol álltak, pedig tényleg szerettem, csak az nem AZ volt/

2014. júl. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!