Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya dolog társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya dolog társkeresőre regisztrálni úgy, hogy nem vagy független?

Figyelt kérdés

Önbizalom növelése céljából regisztráltam.Plusz azért, mert a párom mostanában nem sokat törődik velem és meg szeretném mutatni neki, hogy másoknak is tetszem,hátha észbe kap.

25/L


2014. júl. 4. 09:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A párod is fura, hogy szerinte ebben nincs semmi rossz, csak nevetgél rajta.
2014. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy meg nem értem, miért kell ennyire leszólni szerencsétlen csajt. Tényleg nem ez a legjobb módszer, hogy észhez térítsd a barátodat, de még mindig jobb, mintha másokkal kezdenél flörtölgetni a VALÓS életben. Egyébként meg ahogy tapasztaltam, többen is vannak fent így ismerkedős oldalakon. És van olyan is közülük, ahol beállíthatod, hogy kapcsolatban vagy és csak beszélgetni, barátkozni szeretnél. Ugyanis hozzáteszem, néha nem egy kapcsolat, hanem egy olyan személy hiányzik az ember életéből, akivel egy hullámhosszon vannak, tudnak beszélgetni a közös érdeklődési körökről vagy éppen, aki elfogulatlanul meghallgatja őt :)
2014. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem tartotta furának,mert nem csaltam meg, senkivel nem beszéltem, csak álnéztem az üzeneteket és ennyi.

A 12.válaszoló az egyetlen,aki felfogta ennek az értelmét.

2014. júl. 4. 10:35
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan ezt csináltam én is :) Sztem nincs benne semmi rossz.. Egy nőnek igen is kell az h más férfiak bókoljanak neki..ha nincs rá más mód akkor most ez miért olyan nagy baj? Nem beszél senkivel sem, nem csalta meg a párját.. egy kis önbizalom növelés sztem mkinek jár.. főleg a mai világban mikor a férfiak sem olyanok már mint régen..
2014. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kedves 14.válaszoló!

Minden szavaddal egyet értek :-)

2014. júl. 4. 14:14
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha nekem élőben soha senki nem bókolna, valahogy nem vigasztalna, hogy pár idegen írt valamit :)

A párom bókolását meg pláne nem tudná helyettesíteni.

De szerencsére nekem a párom is és mások is szoktak bókolni rendszeresen :)

2014. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nagyon jó kedves utolsó,hogy neked ilyen életed van,de nem mindenkié ilyen.

Egy nap regisztráció alatt több,mint 400 megkeresést kaptam.Az azért nem csak egy pár.

2014. júl. 5. 11:11
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
14-es vagyok. Én is kapok a barátomtól és a külvilágtól is elég sok bókot.. Mi együtt vagyunk 4.5 éve és már azért kicsit kezd ellaposodni a kapcsolatunk, és ennyi idő után túl magabiztos.. Kicsit jóó játszani a tűzzel h vegye észre h még mindig kell küzdeni a nőért.. És ebben sztem semmi rossz nincs.. A férfiak vérében alapból benne van a vadász ösztön.. Igen is ennyi idő után is érezze azt h bármikor elveszíthet (még ha nem is).
2014. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ecce nő...


igen, amellett, higy szánalmas, emellett kifejezetten nem is szép dolog.


Ugyanis, tudod, a társkereső alapból arra lenne, hogy ott emberek társat keressenek. És amikor a hozzád hasonló kis libucikák ehelyett a saját egójuk növelésére használják, akkor az azoknak az embereknek, akik rendeltetésszerűen használnák a társkeresőt, azoknak sz.@r - ők ugyanis nem tudják, hogy te csak az egódat akarod fényezni, ezért ők komolyan veszik a dolgot, és pl. reménykednének valamiféle válaszban, amikor rádírnak.

Ehelyett azt tapasztalják, hogy (nagyon nagy valószínűséggel: már megint) még csak válaszra se méltatják őket.


Na és az az ő bizalmuk ak vajon milyen lehet, amikor a hozzád hasonlók miatt zsinórban ezt tapasztalják?

Főleg, hogy olyan emberekről lévén szó, akik nagy valószínűséggel amúgy sem túl aikeresek a társkeresésben?


Ja, hogy ez gondolom még véletlenül se merült fel bennetek.

Mert hogy nektek jár az egó-növelés...hogy ez hány másik férfi maradék egójába kerül? Az olyan szinten le van sz.@rva, hogy ez a kérdés fel se merül, és valószínűleg még ezt olvasva is csak pislogtok, hogy ez meg mégis mit akar..


Valamelyik fruska írta, hogy mert bezzeg a mai férfiak nem olyanok, mint régen. Lehet, de ennek legalább egy jó részében az is az oka, hogy a mai "nőket" az akkori férfiak utcalánynak nem tartanák elég jónak.


Régen pl. az érzelmi intelligencia állítólag női tulajdonság volt...



----


Amúgy csak hogy ne örülj annyira, kérdező: a társkeresőkön a legtöbb férfi kb. az vasorrú bábára is ráírna, mert pont azért, mert csak elvétve szoktak választ kapni a leveleikre, ezért idővel kb. mindenki eljut arra a pontra, amikor elkesz belesz.@rni, és átáll nagyüzemre - van egy kis sablon üzenete, és azt mindenkinek elküldi, akit csak feldob a rendszer.


Szóval légy csak büszke a 400 leveledre, de bármely akár csak átlagos lány ezt simán megkapja, mert egyszerűen ez egy ilyen közeg - a hozzád hasonlók ilyenné tették.

2016. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!