Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek emiatt szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek emiatt szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon gáz, és nem kellett volna, de volt egy erős megérzésem, így elolvastam a páromnak az egyik üzenetét, amit egy lánynak küldött... Írt neki márciusban és most egy hete is, de jó hosszú, és nagyon szép levelet, hogy ő volt az első nő az életében, aki iránt tiszta érzései voltak, és köszön neki mindent, meg hogy mindig szép emlék lesz a számára, különösen a szép szemei... Mi ez az egész????!!!! Nagyon ideges lettem, főleg, hogy midig azt hazudta, hogy ő sosem csalna meg, és hogy nincs más nő az életében.....Látom! Egyébként nagyon édes velem sokszor, de gyakran meg egy nagy bunkó.... Most mit csináljak?
2014. júl. 5. 07:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
valószínűleg még azt a lányt szereti, szakíts vele.
2014. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Nadiene ***** válasza:
Szerintem egyértelmű.. Lapát.
2014. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

,,Ő volt az első nő az életében, aki iránt tiszta èrzései voltak" Van még kérdés?

(U.I.: Szólj a másik lánynak is erről.)

2014. júl. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szakíts vele
2014. júl. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
:((
2014. júl. 5. 08:20
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak, akkor dobod.

Nagyon sajnálom, hogy így alakult. :(

2014. júl. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Hóó-hóó-hóó!!! "...ő volt az első nő az életében, aki iránt tiszta érzései voltak..." - Első nő, de ez nem azt jelenti, hogy az egyetlen. Nem tudom, hogy szereti-e de az biztos, hogy onnan nagyon fáj neki valami... :( Mindenképp beszéljetek, és kényszerítsd egy jó nagy vallomásra, aztán meglátjátok, hogyan tovább.


22/F

2014. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Idióták.....

A 3-as válaszolónak van igaza:

"ő volt az első nő az életében, aki iránt tiszta érzései voltak"


VOLT


Tehát ha ezt írta akkor már nem az, am kedves kérdező, Te nem szívesen gondolsz vissza az első szerelmedre?

Sztem itt is ez a helyzett.

2014. júl. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy pofon keretében dobd.
2014. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

ma 09:21: Vagy te az idióta, már bocs.

Kérdező írja, hogy bunkózik vele a barátja, közben meg a volt szerelmének csöpög. Lehet, hogy semmit nem akar tőle, de aki boldog mással, az nem romantikázik a régmúlton, még múlt időben sem.

2014. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!