Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek emiatt szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek emiatt szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon gáz, és nem kellett volna, de volt egy erős megérzésem, így elolvastam a páromnak az egyik üzenetét, amit egy lánynak küldött... Írt neki márciusban és most egy hete is, de jó hosszú, és nagyon szép levelet, hogy ő volt az első nő az életében, aki iránt tiszta érzései voltak, és köszön neki mindent, meg hogy mindig szép emlék lesz a számára, különösen a szép szemei... Mi ez az egész????!!!! Nagyon ideges lettem, főleg, hogy midig azt hazudta, hogy ő sosem csalna meg, és hogy nincs más nő az életében.....Látom! Egyébként nagyon édes velem sokszor, de gyakran meg egy nagy bunkó.... Most mit csináljak?
2014. júl. 5. 07:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát időnként nagyon fura velem...mintha nem is lennénk együtt, csak parancsolgat... Én elhiszem, hogy már nincs köztük semmit, de elég érdekes, hogy nekem speciel mindig csak két-három szavas válaszokkal lerendez, neki meg...
2014. júl. 5. 09:53
 12/18 Anna:3 válasza:
Beszéld meg vele... De ez az 1-2 szavas válasz (nagy bunkóság) neki meg egy regény?! Valami pici érzelem biztosan van!
2014. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, én is így érzem... Olyan nagyot csalódtam benne...
2014. júl. 5. 14:14
 14/18 anonim ***** válasza:

Olyan egyszerű kimondani kívülállónak hogy dobd.:(

Szerintem is beszélj vele először, hátha meg tudja magyarázni. Csak úgy ne dobd ki emiatt.

Igen, VOLT, de ha csak volt akkor miért nosztalgiázik ezen?

Beszélj vele aztán eldöntöd..

2014. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
sok jót én se látok már ebben a helyzetben... :/
2014. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szakítottunk...Nem tagadta le...
2014. júl. 5. 21:53
 17/18 anonim ***** válasza:
sajnálom, hogy így alakult, de inkább olyan ember mellett van a helyed aki megbecsül és tiszta szívéből szeret, és az első vagy számára. szóval végülis nem sajnálom, mert ő nem ilyen volt..
2014. júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) hát ez van, emiatt én nem ítélem el őt, mert nem tehet róla, ha nem szerelmes belém.
2014. júl. 6. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!