Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, akik a párjukkal együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik a párjukkal együtt élnek! Ti otthon is normálisan öltöztök fel?

Figyelt kérdés
Tehát nem melegítő és a többi kolonc. Engem múltkor megszólt az egyik barátnőm, hogy miért "öltözök ki" és sminkelem magam otthonra, mikor csak a barátom lát... Általában cicanadrágot és hosszabb felsőt, nyáron farmershortot és hozzáillő felsőt hordok, kis testpermetet fújok magamra, sminkelés itthonra csak egy színezett hidratálóból áll... Mi 5 éve vagyunk együtt és látott már smink nélkül, melegítőben is. (23L és 30F)
2014. júl. 5. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Félig együtt élünk félig nem: egy hetet van itthon,egyet külön. Én sokszor melegítőben vagyok. Nem hagytam el magam mióta együtt élünk, de nem öltözök ki. Csak kényelmesen, de nem ápolatlanul.

23/L

2014. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én itthon kényelmesen szeretek lenni, általában cicanadrágot huzok, nyáron rövidet és hozzá a kiselejtezett polot, télen polot fölé pulcsit
2014. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hordok melegítőt.. De ennek ellenére ha felöltözök, akkor normálisan., csak takarításhoz, festéshez veszekveszek fel " kitérdesedett" nadrágot

Smink nagyon nem, max a szememet festem kicsit, de értelmesen megcsinálom a hajam,.,stb


Viszont ha ketten vagyunk általában csak egy top és bugyi van rajtam, a férjemen pedig egy boxer csak..vagy ennyi sem...

Hajön valaki, akkor pedig tunika, cicanaci általában, férjem van olyan melegítőnadrágja, vagy farmert vesz fel pólóval

27 évesek vagyunk, 5 éve élünk együtt

2014. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itthon itthoni ruhát veszek fel. Télen igenis melegítőt, de még a pulcsiját is - nem fűtjük csak azért 25 fokra a lakást, hogy szexizhessek.

Ilyenkor nyáron viszont sokszor egyáltalán nem veszünk fel semmit és kettesben meztelenül vagyunk itthon. Ha igen, akkor én is tunika/miniruha párti vagyok, de cicanadrág (és bugyi) nélkül :) Azt imádja, mindig fogdos és mindig meglepődik, hogy jéé, nincs rajtam bugyi. Mondjuk most épp egy hosszú, testhezálló maxiruha van rajtam, de csak mert tegnap lagziban voltunk, ma meg regenerálódunk és nem csinálunk semmit. Házimunkát végezni inkább rövidben szeretek :)

2014. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi ugyan már házasok vagyunk, de amikor együtt éltünk csak, akkor is így volt:


Hidegebb időszakban melegítő, póló, esetleg pulcsi mindketten. Melegben meztelenül vagyunk itthon.:) És igen, vannak itthoni ruháink. Felesleges koptatni a jó utcai dolgokat. Plusz a férjem körbe is röhögne ha itthonra pl kifesteném magam:D teljesen felesleges. Illetve télen nyáron meztelenül alszunk, több takaróval.


Ettől még nem vagyok igénytelen. Tiszta vagyok, hajmosott, fésült stb, dezodort használok és ennyi. Ha pl elég sovány lennék hozzá, akkor cicanadrágot vennék fel itthon. De ahhoz nem vagyok elég vékony.

2014. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem sminkelek itthon, mivel minden nap állatokat etetek és takarítok, a kertben dolgozok, bent főzök, takarítok, ezekhez a tevékenységekhez nem túl célszerű sem a smink, sem a divatolás, úgyhogy hordok melegítőt, pláne a kerti munkákhoz. Ennek ellenére szerintem normálisan öltözök fel, tiszta, nem szakadt vagy kinyúlt, de kényelmesebb ruhákat hordok, hűvösebb időben inkább melegítőnadrágot pulcsival, melegben rövidnadrágot szűkebb pólóval.
2014. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!