Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tegyek, hűséges maradjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek, hűséges maradjak?

Figyelt kérdés

Előre is leszögezném, hogy én szeretem a párom. Több éve vagyunk együtt, soha nem volt egy probléma mentes kapcsolatunk, de mindig kitartottunk egymás mellett. Most ő kint dolgozik külföldön és én nagyon magányos vagyok. Nem tudok hozzá kiköltözni egyenlőre. Nagyon fiatal vagyok, ő az első igazi kapcsolatom. (6 éve vagyunk együtt) Sajnos nagyon egyedül vagyok nélküle és több férfi is megkörnyékez. A netes beszélgetésen kívül egyikkel sem jutottam tovább, de néha már nehéz tartanom magam ehhez. Néha szívesen találkoznék egy fiúval, csak úgy beszélgetni is... de egyértelmű ha egy fiú találkozik velem az nem csak beszélgetni akar. Ezt tudom mert már a tudtomra adta. Mivel több pasi nem volt az életemben néha hajt a kíváncsiság de közben hatalmas lelkiismeret furdalásom is van. Szerintem ez teljesen normális, fiatal vagyok, van párom de igazából egyedül éldegélek és persze, hogy érdekel a másik nem. A párom nagyon keveset tud velem foglalkozni és nagyon ritkán tudunk csak találkozni. Ez a másik fiú nagyon szeretne velem találkozni, de félek, hogy történne valami olyan a találkozón, ami nem erkölcsös egy párkapcsolatban. Mit tegyek?

Ez nem számít már, de a párom a kapcsolatunk legelején többször is félre kacsintott. Tudom most sokan elítéltek de próbáljátok kicsit megérteni a helyzetem. Találkozzak ezzel a fiúval? Engedjek a flörtnek? Vagy hogyan nyomjam el magamban a kíváncsiságom?


2014. júl. 5. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Választanod kell, nem játszhatsz így, mert gondolj bele neked ez hogy esne fordított helyzetben. Szóval vagy szakíts a barátoddal, vagy felejtsd el ezt az új fiút és maradj hűséges.
2014. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Döntsd el mit akarsz.

De ne hülyítsd a srácot.

2014. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a ti kapcsolatotok kivitelezhetetlen...már ne is haragudj. Mondom ezt több indok miatt:


-Fiatal vagy

-Ő az első

-Nem tudsz kiköltözni hozzá

-Érzed a hiányt ami hosszú távon sem lesz jobb

-más felé kacsintgatsz még ha nem is tennéd meg, vagy nincs olyan szándék benned

2014. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt így írd le a párodnak...


Komolyan! ;)

2014. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne engedj a csábításnak.
2014. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!