Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, a barátom nem foglalkozik velem eleget. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve vagyunk együtt, és gyülekeznek a problémák. Nyáron szinte semmit nem csinálunk együtt, mert dolgozik, és pl. a strand pénzbe kerülne, ők pedig elég rosszul állnak anyagilag (mi sem vagyunk gazdagok, kb. hasonló a gazdasági helyzetünk). Én ezt megértem, és igyekszem ingyenes programokat keresni. Ez eddig egész jól is működött, de... Tegnap elutazott egy hétre, családdal és család barátaival. Először azt mondta, csak a családjával megy, aztán utolsó nap közölte, hogy hát mehettem volna én is, mert nem drága az út, de ő nem hívott... Most nem tudom, mit gondoljak! Ok, egy hét nem olyan hosszú idő, de most lesz a szülinapom is, és csak utána jön haza, szóval ünneplés nem igazán lesz. Vajon miért nem hívott? Nem akart velem lenni? Nem szeret? Pedig mindig mondogatja, hogy mennyire hiányzom neki, meg írogat sms-eket, de nagyon elbizonytalanodtam... Erre az útra bezzeg nem sajnálja a pénzt... Mit tegyek?

20 évesek vagyunk.


2008. aug. 2. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A szülinapodat mindenképp ünnepeld meg mondjuk a barátnőiddel, nehogy azt gondolja, hogy nélküle nem tudsz mit kezdeni magaddal. Tényleg, lehet, hogy a szülinapodon majd fény derül sokmindenre, pl. ír -e egy kedves smst, felhív -e, meg amúgyis mennyire fog érdekődni irántad stb...

De ha a családjával megy, és nem állnak túl jól anyagilag valószínleg már régóta eltervezték a szülei ezt a nyaralást és arra spóroltak, nem? Meg szerintem az is kérdéses, hogy kik azok a család barátai, te ismered őket, korotkbeliek...?

2008. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát sajnos a barátnőimnek is mind van dolguk, én nem találtam munkát nyárra, szóval teljesen esélytelen az ünneplés.

A családját ismerem, és a korosztály vegyes. Nem tudom, miért nem akart vinni...

2008. aug. 2. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
A szülinapodat sztem is ünnepeld meg.Nem hiszem h a bnőid éjjel nappal meloznak.Ha kevés a lé,csináljatok lányos estét,házi kencék,szemöldök szedés,pezsgőzés.Ha meg nem érnek rá,hát csináld egyedül:D A párod meg lehet h egyszerüen elfelejtett szolni pasiból van,nem kell csodákra számítani tőlük.Lehet nem lett volna hely,v azt hitte nincs pénzed rá.Vagy csak külön akart egy kis időt tölteni,de ez nem azt jelenti h nem szeret...Sztem ne izgulj.
2008. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már 3. napja, hogy elment, és még egy sms-t sem ír! Nem hiszem, hogy ezt érdemlem egy év után...


Ha valaki még olvassa, adjon tippet kérlek!

2008. aug. 4. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!