Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom. Távkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StephanieXx kérdése:

Van barátom. Távkapcsolat, sokszor fáradt, tanul, keveset foglalkozik velem. Ahol élek, ott szinte bármelyik nap tudnánk találkozni a fiúval?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy Ti,hogy döntenétek.Szeretem,soha nem csalnám meg,csak rossz nekem,hog yhavonta tudunk csak találkozni,hétköznap-hétvégén,túl fáradt hozzám...

Annyira rossz,msn-en ritkán ír vissza,addig a másik fiúval beszélek,ő mindig megkérdezi,hogy "milyen napod volt..."érzem,hogy foglalkozik velem.Többször mondtam a barátomnak,hogy úgy érzem,nem foglalkozik velem,egy pár napig rendben is ment,visszaírt egyből,nem más volt fontosabb,és érdeklödött...de szép lassan elmúlt.Ő volt nekem az első...és nagyon szeretem.De érzem,hogy nem tudom sokág bírni...

Fél éve vagyunk együtt.Sokat tanul.


2010. márc. 22. 17:44
 1/7 anonim válasza:
82%
Ha nem érzed, hogy fontos lennél neki, akkor hagyd a francba és ha bejön a másik srác aki foglalkozik veled, akkor próbáld meg vele.
2010. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem hagyd ott :S
2010. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem foglalkozik veled, akkor hagyd ott. Valószínűleg nincs kedve így fenntartani a kapcsolatot. Gyakran megesik.
2010. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
nincs jovotok igy, minnel elobb hagyd ott
2010. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem..még átgondolom,mert mindenképp nehéz döntés lenne.
2010. márc. 22. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Szerintem mond meg neki, ha így folytatja, akkor szakítás lesz a vége! Ha ekkor sem történik semmi lényeges, akkor dobd. Utána, ha igazán szeret, úgyis teperni fog! Majd meglátod, mi lesz! Sok szerencsét!

23/Nő

2010. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

18.06-os vagyok!


Ehhez még annyit, hogy én is távkapcsolatban vagyok a párommal (100 km). Ő minden nap dolgozik reggel 9-től és este fél 7-kor ér haza. Mindezek mellett még edzeni is jár esténként. Ő is kivan fáradva nagyon, mégis hívjuk egymást, foglalkozunk egymással. Hétvégente talizunk, általában én megyek hozzá, mivel hétvégén is melózik. Néha ő is jön. Szóval mindent meglehet oldani, csak akarni kell és nem elhagyni magunkat! :-D

2010. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!