Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért cserélődtek fel ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cserélődtek fel ennyire a női és férfi szerepek manapság?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több ilyen esetről hallok és saját magam is tapasztalom azt, hogy a férfiak el vannak nőiesedve, elkényelmesedve.. Sokszor van, hogy én érzem magam a férfi szerepében, nekem kell tepernem, nekem kell levadásznom őt, nem érzem, hogy én ugyanúgy kellenék neki, m int ahogy ő nekem, olyan mintha neki igazából mindegy lenne, ha lesz a dologból valami, oké, ha nem, úgy is jó.. Azért írok egyes szám 3. személyben, mert most épp egy ilyen helyzetben vagyok benne. Persze az előzményeket is kellene tudni, de most inkább csak általánosságban tettem fel a kérdést, hátha valaki van hasonló helyzetben. De az is lehet, hogy a kérdés költői... Én már nem értem ezt a mai világot komolyan.


28/N


2014. júl. 5. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Attol meg mert valakinek ilyen a szemelyisege nem mindsnki olyan mint a pasid...
2014. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Egyenjogúság van, amiért annyira sírtatok. Valaki ilyen, valaki olyan. Bele kell törődni.
2014. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem cserélődtek fel, csak régen a lusta férfiak is tudták, hogy meg kell erőltetniük magukat a nőért, ma viszont tudják, hogy ha várnak, lesz aki levadássza őket.


Én egyszerűen megoldottam a problémát - mivel olyan férfi kell, aki udvarol, leteper, férfias a hagyományos értelemben, egyszerűen nem tepertem soha egy férfi után sem. Nem elég az, hogy mindegy számára a létezésem, azt akarom, hogy imádjon, fontos legyek számára, szüksége legyen rám. És mivel nem alkudtam meg olyanokkal, akiket igazán nem érdekeltem, nem pazaroltam az időm rájuk, így meg tudtam találni azt, akivel kölcsönösen megfelelünk egymásnak :)

2014. júl. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!