Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, milyen kiengesztelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen kiengesztelés után bocsátanátok meg?

Figyelt kérdés

Személyes találkozót leszámítva, mert nem egy városban lakunk, így kizárt, hogy véletlenül is összefussunk. Max az egyik haverját megkérhetem, hogy egy fix időpontra csalja el a fiút, ahol össze tudunk futni. Viszont azt a havert csak látásból ismerem, sosem beszéltem még vele, és benne van az is, hogy hiába kérném meg, lehetséges, hogy elmondana a fiúnak mindent, és még össze is beszélnének.

Vagy mivel tudom a fiú címét, odaállítanék hozzá és becsengetnék? Nem megcsalás vagy bármi hasonlóról van szó, mégis haragszik rám nagyon, nekem meg őrülten hiányzik. Milyen lehetőségek vannak még, amiről látszana, hogy bármit megtennék érte?


2014. júl. 6. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bármit? Elpostázod neki a kisujjad egy vérrel írt szerelmeslevél kíséretében.
2014. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a sirás szokott segiteni :)
2014. júl. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívd ki a Hegyet és győzd le egy fakanállal!
2014. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
orális kiengesztelés
2014. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Najó de ha nem írod le mivel bántottad meg nem tudunk segíteni.
2014. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hülyeséget csináltam, amit már megbántam, viszont nem ez volt az első, de megígértem, hogy többet nem csinálok ilyet, meg legalább válaszoljon, a sírást sem tudom abbahagyni miatta, de nem hatott rá semmi sem :( és ha mégis egyik nap elmennék, miután megtudakoltam a haverjától, hogy mikor van otthon, nem fog ajtót nyitni? meg fog szakadni a szívem is
2014. júl. 6. 11:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom, mit tettél, azt sem tudom, mivel tudnál kiengesztelni - ha egyáltalán ki tudnál.
2014. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csak elfoglalt volt, én pedig a fejéhez vágtam, hogy egy fiú nem így viselkedik, ha tényleg akarja a lányt, meg stb.. viszont máskor is hisztiztem már ezért, de már nagyon megbántam, és nem áll velem szóba. fiúk, ti mit szólnátok, ha ilyesmi után becsengetne hozzátok a barátnőtök személyesen és úgy kérne bocsánatot? még nem voltam nála fent, 'olyan' kapcsolatban sem vagyunk, de ha ez az egyetlen mód, hogy szóba álljon velem, akkor megtenném.
2014. júl. 6. 11:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Őszintén? Ki nem állom a hisztis csipákat. Ha pedig már többször is eljátszottad ezt, akkor jó eséllyel elzavarnálak a francba. Esetleg előtte lepippanthatnál - de aztán tünés. Igen, én is egy aljas g*ci vagyok.
2014. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem dobnálak ki.
2014. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!