Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, milyen kiengesztelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen kiengesztelés után bocsátanátok meg?

Figyelt kérdés

Személyes találkozót leszámítva, mert nem egy városban lakunk, így kizárt, hogy véletlenül is összefussunk. Max az egyik haverját megkérhetem, hogy egy fix időpontra csalja el a fiút, ahol össze tudunk futni. Viszont azt a havert csak látásból ismerem, sosem beszéltem még vele, és benne van az is, hogy hiába kérném meg, lehetséges, hogy elmondana a fiúnak mindent, és még össze is beszélnének.

Vagy mivel tudom a fiú címét, odaállítanék hozzá és becsengetnék? Nem megcsalás vagy bármi hasonlóról van szó, mégis haragszik rám nagyon, nekem meg őrülten hiányzik. Milyen lehetőségek vannak még, amiről látszana, hogy bármit megtennék érte?


2014. júl. 6. 10:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
az mennyire lenne 'gáz', ha ismeretlenül ráírnék a fiú egyik haverjára a pontos címért? Az utcát tudom, meg úgy kb-ra merre, csak a házszámot pontosan nem, és nem szeretnék máshova becsengetni
2014. júl. 6. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!