Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit vennétek a barátnőtökne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit vennétek a barátnőtöknek, hogy kiengeszteljétek, ha nagyon haragszik rátok?

Figyelt kérdés
Én egy rózsacsokorra gondoltam!

2013. júl. 11. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
csoki ki ne maradjon
2013. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Unalmas a rózsacsokor. Egy kaktuszt amire kotont húzol.
2013. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1., 3. Ez pont nem egy olyan kérdés, aminél viccelődni lehet!
2013. júl. 11. 23:49
 4/10 anonim ***** válasza:
kötelet
2013. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hat ez erosen fugg attol mi miatt akarod kiengesztelni.
2013. júl. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
raffaellot, a csoki amúgy is boldogsághormonokat termel :D
2013. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valami személyeset, ami közös élményhez fűződik.


Én pl nemrég költöztem saját albiba, ami előtte üres volt, így szépen lassan vettem meg mindent, ami kellett. Egyik este az akkori páromat felhívtam, hogy ugyan hívtam vendégeket is, és főztem is, de csak két kanalam van összesen, hozzon már át néhányat, mert nincs időm elmenni venni. Legközelebb, amikor ki akart engesztelni, hozott egy evőeszköz-készletet, szerintem nagyon aranyos volt tőle.

2013. júl. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mit vétettél?
2013. júl. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia. Én pl nagyon szeretem a plüssöket, és mikor barátomra nagyon nagyon haragudtam, akkor haza állított egy óriási plüssel, meg bánatos arccal, és tökre tudtam, hogy azért annyira nem bánja, mint amennyire eljátssza, de aranyos volt az erőfeszítése, ezért még egy órát kb duzzogtam, hogy érezze a törődést, és utána kibékültünk (ez a duzzogás nem olyan volt, mint amikor még haragudtam, ő is látta, hogy enyhültem, csak, hogy ne higgye azt, hogy csinálhat minden hülyeséget, és utána hazaállít valami ajándékkal, és rögtön vége a haragnak)


Én a szálas virágokat nem tartom sokba, mert kb egy hétig szép, és jó, utána meg mehet a kukába. Akkor már inkább élő virág, valami nagyon szép, és maradandó, amit nem dob ki az ember.

A csoki szerintem is jó ötlet lehet, főleg ha tudod, hogy milyeneket szeret, de pl múltkor postán az ajándékboltban láttam olyan csokikat, amin szövegek voltak( szülinapi, névnapi, és láttam olyat is, amin az volt, hogy ne haragudj, vagy hogy bocsánat, nem tudom már) Érdemes lenne megnézni, olyan 500Ft körül volt egy tábla ára. De azoknak nem tudom, hogy milyen íze lehet, ezért valami olyat is vegyél, amit tudod, hogy szeret.

Amúgy kiengesztelő ajándékként el is viheted valahova, pl mozi, vagy étterem, vagy valami kicsit komolyabb helyre.

Persze ez attól is függ, hogy milyen bűnt követtél el, mert ha megcsaltad, akkor marad a talpnyalás, és a reménykedés, de ha nem ennyire súlyos a dolog, akkor a felsoroltak közül bármit választhatsz, vagy találhatsz ki mást is.

Üdv. 21/L

2013. júl. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egy barátom letöltött egy hangfelvételt, nem tudom ismeri e valaki?(-Én vagyok a Béla... - A Béla meg az Oszi)

Ezt barátnőmmel is eljátszottuk, akkor még nem tudta, de este el mondtam neki! Emiatt k*rvára megharagudott rám!

(Pont meg is találtam YT-n: http://www.youtube.com/watch?v=6XKhTtVbqI4 !

2013. júl. 12. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!