Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik szerint a nők nem nézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint a nők nem nézik az anyagiakat, mit szólnak ehhez a válaszhoz, amit egy csaj írt itt?

Figyelt kérdés

Idézem szó szerint: "Az az igazság, hogy jártam már átlagos fiúkkal is, anyagilag is átlagos családból valók voltak, de sajnos ők nem tudtak annyi mindent nyujtani mint a gazdagabbak. Ha sok pénze van egy fiúnak olyan dolgokat is megengedhet magának, hogy elmenjünk nyaralni, kocsival járunk mindenfelé, gyönyörü lakása van, minden luxussal felszerelve és ami megtetszik megtudja venni. "

Na ezt hogyan cáfoljátok meg?



2014. júl. 6. 13:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan színvonalon akar élni, mint amilyenben eddig is élt vagy jobban. Szerintem még a férfiak is.

De egy kapcsolat még nem ettől fog működni. (A két srác közül azt választottam, amelyik jobban foglalkozott velem, többet törődött velem, jobban éreztem vele magam, pedig csak 100 000-et keresett, a másik meg 250 000-et).

2014. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!